Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Moxa SFP-1GLHLC SFP modul 1 1000BaseLH porttal LC csatlakozóval 30 km átvitelhez, 0-60°C üzemi hőmérséklet

  • Gyártó: Moxa
  • Alkatrészszám: SFP-1GLHLC
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft43,200

Moxa SFP-1GLHLC SFP modul 1 1000BaseLH porttal LC csatlakozóval 30 km átvitelhez, 0-60°C üzemi hőmérséklet
A Moxa kis méretű csatlakoztatható adó-vevő (SFP) Ethernet szálas moduljai a Gigabit Ethernet számára a kommunikációs távolságok széles skáláján biztosítanak lefedettséget.

Műszaki adatok
  • Cikkszám: SFP-1GLHLC
  • Terméktípus: SFP-1G sorozat
  • Termék: SFP modul 1 1000BaseLH porttal LC csatlakozóval 30 km átvitelhez, 0-60°C üzemi hőmérséklet
  • Ethernet interfész
    • Portok: 1
    • Csatlakozók: Duplex LC csatlakozó
    • Adó-vevő típusa: Egymódusú
    • Szálkábel típusa: G.652
    • Tipikus távolság: 30 km
    • Hullámhossz
      • Tipikus (nm): 1310
      • TX tartomány (nm): 1280-1355
      • RX tartomány (nm): 1260-1610
    • Optikai teljesítmény
      • TX tartomány (dBm): -3 és -8 között
      • RX tartomány (dBm): -3 és -23 között
    • Link Költségvetés (dB): 15
    • Diszperziós büntetés (dB): 1
    • Tipikus távolság: A megadott szálas adó-vevő tipikus távolságának eléréséhez használja a következő képletet: Link költségvetés (dB) > diszperziós büntetés (dB) + teljes kapcsolatvesztés (dB)
  • Teljesítmény paraméterek
    • Áramfelvétel: max. 1 W
  • Környezeti korlátok
    • Üzemi hőmérséklet: 0-60°C (32-176°F)
    • Tárolási hőmérséklet (a csomag tartalmazza): -40-85°C (-40-185°F)
    • Környezeti relatív páratartalom: 5-95% (nem lecsapódó)
  • Szabványok és tanúsítványok
    • Biztonság: CE, FCC, TÜV (EN 60825), UL 60950-1
    • Tengerészeti: DNV-GL

A Moxa SFP-1GLHLC-vel kapcsolatos további információkért látogasson el a Moxa webhelyére:
https://www.moxa.com/en/products/accessories/sfp-modules/gigabit-ethernet-sfp-modules/sfp-1g-series/sfp-1glhlc

 

Ez a(z) SFP-1GLHLC 100%-ban eredeti Moxa termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Moxa eszközeivel. A Moxa SFP-1GLHLC SFP modul 1 1000BaseLH porttal LC csatlakozóval 30 km átvitelhez, 0-60°C üzemi hőmérséklet pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon