Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Qlogic

PLRXPL-VC-SH4-23-N-QL

A Qlogic PLRXPL-VC-SH4-23-N-QL kisméretű csatlakoztatható (SFP+) adó-vevő javítja a 8 Gigabit Fibre Channel (8G FC) alkalmazások teljesítményét, és ideális a nagy sebességű, tárolóterületi hálózati alkalmazásokhoz. Ez az adó-vevő egy rendkívül megbíz..

Ft15,120

FTLF8529P4BCV-QL

A Qlogic FTLF8529P4BCV-QL SFP+ adó-vevőket Fibre Channel kapcsolatokban való használatra tervezték, akár 14,025 Gb/s adatsebességgel többmódusú optikai szálon keresztül. Kompatibilisek az FC-PI-5 Rev. 6.00, SFF-8472 Rev 11.0 és SFF-8081 szabványokkal..

Ft33,120

AFBR-57D9AMZ-QL

Eredeti Qlogic AFBR-57D9AMZ-QL Avago 8GB Fibre Channel FC SFP+ 850nm adó-vevő modulMűszaki adatokCikkszám: AFBR-57D9AMZ-QLTerméktípus: Adó-vevőMárka: QlogicFunkció: 8 GB rövidhullámú 850 nm SFP+ optikaiHullámhossz: 850 nm Adatsebesség: 8,5 GBd Szált..

Ft12,600

AFBR-57F5MZ-QL

Eredeti Qlogic AFBR-57F5MZ-QL Avago 16Gbps 850nm Fiber Channel SFP+ adó-vevő modulFő specifikációkTípus: HálózatMárkanév: QlogicAltípus: Adó-vevőGyártó QLogic CorpTermék neve: SFP+ modulGyártói cikkszám: AFBR-57F5MZ-QLHálózatAdó-vevő típusa: SFP+Adat..

Ft46,800

FTLF8528P3BCV-QL

A Qlogic FTLF8528P3BCV-QL SFP+ adó-vevőket Fibre Channel kapcsolatokban való használatra tervezték, akár 8,5 Gb/s adatsebességgel többmódusú optikai szálon keresztül. Kompatibilisek az FC-PI-4 Rev. 8.00-val és az SFF-8472 Rev. 11.0-val, valamint az S..

Ft28,800

FTLF8529P3BCV-QL

Eredeti Qlogic FTLF8529P3BCV-QL 16GB SW Fibre Channel 850nm SFP+ adó-vevő modulJellemzőkAkár 14,025 Gb/s kétirányú adatkapcsolatokÜzem közben csatlakoztatható SFP+ lábnyomBeépített digitális diagnosztikai funkciókBeépített CDR kikapcsolás vezérléssel..

Ft30,600

FTLF8529P4BCV-QM

Eredeti Qlogic FTLF8529P4BCV-QM 16Gb/s többmódusú szálas 100m 850nm duplex LC csatlakozó SFP+ adó-vevő modulJellemzőkAkár 14,025 Gb/s kétirányú adatkapcsolatokÜzem közben csatlakoztatható SFP+ lábnyomBeépített digitális diagnosztikai funkciók850nm Ox..

Ft30,600

FTLF1429P3BCV-QL

Eredeti Qlogic FTLF1429P3BCV-QL 16GB FC 1310nm 10km LW SFP+ adó-vevő modulJellemzőkHárom sebességű 4,25/8,5/14,025 Gb/s optikai csatorna a sebességválasztáson keresztül10GBASE-LR/LW 10G EthernetAkár 14,025 Gb/s kétirányú adatkapcsolatokÜzem közben cs..

Ft46,800

FTLF8532P4BCV-QL

Eredeti Qlogic FTLF8532P4BCV-QL 32G Fiber Channel 32GFC 850nm 100m rövid hullámhosszú SFP+ optikai adó-vevőJellemzőkAkár 28,05 Gb/s kétirányú adatkapcsolatokÜzem közben csatlakoztatható SFP+ lábnyomBeépített digitális diagnosztikai funkciók850nm Oxid..

Ft57,600

FTLX8571D3BCL-QL

Eredeti Qlogic FTLX8571D3BCL-QL 10GB 10GBase-SR/SW 850nm SW SFP+ optikai adó-vevőA QLogic FTLX8571D3BCL-QL a QLogic adó-vevő modulja. A QLogic adó-vevők széles választékát kínálja a hálózati kapcsolat bővítéséhez. QLogic FTLX8571D3BCL-QL: 10 GB BASE-..

Ft14,400

QLE2770

Eredeti Qlogic QLE2770-SR-SP PCIe 4.0 x8 egyportos 32GFC SR-Optic SFP+ továbbfejlesztett 32Gb Fibre Channel AdapterA Marvell QLogic 2770 sorozatú adapterek továbbfejlesztett, 32 Gigabites Fibre Channel (GFC) HBA-k, amelyek hardveralapú Root of Trust ..

Ft576,000

QLE2772

Eredeti Qlogic QLE2772-SR-SP PCIe 4.0 x8 kétportos 32GFC SR-Optic SFP+ továbbfejlesztett 32GB Fibre Channel AdapterA Marvell QLogic 2770 sorozatú adapterek továbbfejlesztett, 32 Gigabites Fibre Channel (GFC) HBA-k, amelyek hardveralapú Root of Trust ..

Ft612,000

QLE2740

Eredeti Qlogic QLE2740-SR-CK PCIe 3.0 x8 egyportos 32GFC SR-Optic SFP+ 32Gb Fibre Channel AdapterA Marvell QLogic 2740/2760 sorozatú adapterek az iparág első 32GFC Host Bus Adapterei (HBA), amelyek egy-, két- és négyportos változatban is elérhetők. A..

Ft360,000

QLE2742

Eredeti Qlogic QLE2742-SR-CK PCIe 3.0 x8 kétportos 32GFC SR-Optic SFP+ 32Gb Fibre Channel AdapterA Marvell QLogic 2740/2760 sorozatú adapterek az iparág első 32GFC Host Bus Adapterei (HBA), amelyek egy-, két- és négyportos változatban is elérhetők. A..

Ft540,000

QLE2764

Eredeti Qlogic QLE2764-SR-CK PCIe 3.0 x16 Quad-port 32GFC SR-Optic SFP+ 32Gb Fibre Channel AdapterA Marvell QLogic 2740/2760 sorozatú adapterek az iparág első 32GFC Host Bus Adapterei (HBA), amelyek egy-, két- és négyportos változatban is elérhetők. ..

Ft720,000

QLE2690

A Marvell QLogic egyportos QLE2690 és kétportos QLE2692 Enhanced 16Gb FC (16GFC) HBA-k iparágvezető natív FC teljesítményt nyújtanak rendkívül alacsony CPU-használattal és teljes hardverletöltéssel.Továbbfejlesztett 16GFCA 16GFC-hez képest a Marvell ..

Ft234,000

QLE2692

A Marvell QLogic egyportos QLE2690 és kétportos QLE2692 Enhanced 16Gb FC (16GFC) HBA-k iparágvezető natív FC teljesítményt nyújtanak rendkívül alacsony CPU-használattal és teljes hardverletöltéssel.Továbbfejlesztett 16GFCA 16GFC-hez képest a Marvell ..

Ft324,000

QLE2694

Eredeti Qlogic QLE2694-SR-CK PCIe 3.0 x8 négyportos 16GFC SR-Optic SFP+ teljes magasságú 16 Gb száloptikai csatorna adapterA Cavium™ QLogic QLE2694/QLE2694L négyportos adapterei az iparág első Enhanced Gen 5 FC (16GFC) adapterei, amelyek iparágvezető..

Ft360,000

QLE2694L

Eredeti Qlogic QLE2694L-CK PCIe 3.0 x8 Quad-port 16GFC SR-Optic SFF+ Alacsony profilú 16Gb Fibre Channel AdapterA Cavium™ QLogic QLE2694/QLE2694L négyportos adapterei az iparág első Enhanced Gen 5 FC (16GFC) adapterei, amelyek iparágvezető natív FC t..

Ft432,000

QLE2670

Eredeti Qlogic QLE2670-CK PCIe 3.0 x8 egyportos 16GFC SR-Optic alacsony profilú 16 Gb száloptikai csatorna adapterA Marvell QLogic QLE2670 és QLE2672 16 Gb Fibre Channel (16GFC) adapterek kiváló natív Fibre Channel (FC) teljesítménnyel büszkélkedhetn..

Ft216,000

QLE2672

Eredeti Qlogic QLE2672-CK PCIe 3.0 x8 kétportos 16GFC SR-Optic alacsony profilú 16 Gb száloptikai csatorna adapterA Marvell QLogic QLE2670 és QLE2672 16 Gb Fibre Channel (16GFC) adapterek kiváló natív Fibre Channel (FC) teljesítménnyel büszkélkedhetn..

Ft237,600

QLE2660

Eredeti Qlogic QLE2660-CK PCI Express egyportos 16 Gb Fibre Channel Host Bus AdapterA QLogic 16 Gb FC egyportos és kétportos host buszadapterek (HBA) a hatodik generációs Fibre Channel Adapterek. 16 Gbps vonalsebességű teljesítményt kínálnak rendkívü..

Ft180,000

QLE2662

Eredeti Qlogic QLE2662-CK PCI Express kétportos 16 Gb Fibre Channel Host Bus AdapterA 2600-as sorozatú adapterek QLogic Gen 5 Fibre Channel Adapterek. Iparágvezető natív Fibre Channel teljesítménnyel büszkélkedhetnek – kétportos, vonalsebességű, 16 g..

Ft216,000

QLE2560

A Marvell QLogic 2500 sorozatú adaptereket úgy tervezték, hogy megfeleljenek a vállalati adatközpontok üzleti követelményeinek a nagyon alacsony energiafogyasztásnak köszönhetően, miközben megőrzik a magas szintű teljesítményt. Ezek az adapterek PCI ..

Ft36,000