Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

NETGEAR

AXM761

NETGEAR AXM761 SFP+ adó-vevő, 10 GBase-SR multimódusú 50/125 µm OM3 vagy OM4 szálhozA NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ adó-vevők a kiválasztott menedzselt SFP+ interfészekhez illeszkednek, így üzem közben cserélhető telepítést és eltávolítást tesznek ..

Ft72,000

AXM762

NETGEAR AXM762 SFP+ adó-vevő, 10 GBase-LR egymódusú 9/125 µm-es szálhozA NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ adó-vevők az M5300, M7100 és M7300 sorozat szabványos SFP+ interfészeibe illeszkednek, így üzem közben cserélhető telepítést és eltávolítást tesz..

Ft270,000

AXM763

NETGEAR AXM763 SFP+ adó-vevő, 10 GBase-LRM többmódusú 62,5/125 µm OM1 vagy OM2 szálhozA NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ adó-vevők az M4300, M5300, M7100 és M7300 sorozat szabványos SFP+ interfészeibe illeszkednek, így üzem közben cserélhető telepítés..

Ft86,400

AXM764

NETGEAR AXM764 SFP+ adó-vevő, 10 GBase-LR Lite egymódusú 9/125 µm-es szálhozA NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ adó-vevők az M5300, M6100, M7100 és M7300 sorozat szabványos SFP+ interfészeibe illeszkednek, így üzem közben cserélhető telepítést és eltáv..

Ft86,400

AXM765

NETGEAR AXM765 SFP+ adó-vevő, az SFP+ portokat réz 10GBase-T-vé alakítja 80 méterigA NETGEAR 10GBASE-T SFP+ adó-vevő (AXM765v2) 10G-os rézkapcsolatot biztosít CAT6a vagy CAT7 kábelezéssel akár 80 méterig (262,5 láb), ha egy kapcsoló SFP+ üvegszálas m..

Ft108,000

AGM731F

NETGEAR AGM731F SFP 1G Ethernet szálas modul menedzselt kapcsolókhozA ProSAFE® GBIC modul egy LC duplex csatlakozó, és megfelel az SFP GBIC szabványnak, így bármilyen SFP GBIC kompatibilis foglalattal használható.JellemzőkGigabit Ethernet "rövid ható..

Ft32,400

AGM732F

NETGEAR AGM732F SFP 1G Ethernet Fiber Modul, akár 10 km-es távolság a menedzselt kapcsolókhozA ProSAFE® GBIC modul egy LC duplex csatlakozó, és megfelel az SFP GBIC szabványnak, így bármilyen SFP GBIC kompatibilis foglalattal használható.JellemzőkKis..

Ft50,400

AGM733

NETGEAR AGM733 ProSAFE Fibre 1000BASE-ZX SFP GBIC modulEz a NETGEAR AGM733 SFP adó-vevő akár 70 km-es kapcsolathosszt is támogat LC duplex SMF szálon keresztül. Az alacsony fogyasztású, üzem közben cserélhető 1G SFP adó-vevő ideális az internetszolgá..

Ft93,600

AGM734

NETGEAR AGM734 SFP 1G Ethernet RJ45 modul, akár 100 m távolságra felügyelt kapcsolókhozA ProSAFE® GBIC modul szabványos SFP-nyílásokba illeszkedik, és akár 100 méteres távolságra is meghajtja a Gigabit Ethernetet CAT5E/CAT6 segítségével.JellemzőkGiga..

Ft36,000

AFM735

NETGEAR AFM735 Fibre 100BASE-FX SFP LC GBIC modulA NETGEAR AFM735 SFP adó-vevő akár 2 km-es kapcsolathosszt is támogat többmódusú szálon (MMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. Ez az alacsony energiafogyasztású ipari optik..

Ft72,000

AXLM761

NETGEAR AXLM761 40GBASE-SR4-BiDi MMF Duplex LC QSFP+ adó-vevő AXLM761-10000SNETGEAR ProSafe QSFP+ adó-vevő 40GBASE-SR4-BiDi Duplex LC 1 MMF link - LC duplex csatlakozó 100 méterig (328 láb).Jellemzők40 GBASE-SR BiDi Quad kisméretű, dugaszolható plusz..

Ft153,000

AXLM762

NETGEAR AXLM762 QSFP+ adó-vevő 40GBASE-LR4 egymódusú - LC duplex csatlakozóEz a Netgear AXLM762 QSFP+ adó-vevő 40 GBase-LR4 átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1270-1330 nm hullámhosszon LC-csatlakozón..

Ft171,000

AXC761

NETGEAR AXC761 1 m-es passzív SFP+ közvetlen csatlakozókábelEzek a megbízható és rugalmas kábelek rendkívül alacsony késleltetést biztosítanak a szerverekhez, a tárolókhoz és a kapcsolókhoz, amelyek 10 gigabites felfelé irányuló kapcsolatot biztosíta..

Ft16,200

AXC763

NETGEAR AXC763 3 m-es passzív SFP+ közvetlen csatlakozókábelEzek a megbízható és rugalmas kábelek rendkívül alacsony késleltetést biztosítanak a szerverekhez, a tárolókhoz és a kapcsolókhoz, amelyek 10 gigabites felfelé irányuló kapcsolatot biztosíta..

Ft27,000

AXC765

NETGEAR AXC765 5 m aktív SFP+ közvetlen csatlakozó kábelAz AXC765, AXC767, AXC7610, AXC7615 és AXC7620 az 5-20 méteres Direct Attach SFP+ kábelek új Active vagy Active Optical DAC változatai 10G hálózati kábelezéshez SFP+ eszközök (hálózati kapcsolók..

Ft34,200

AXC767

NETGEAR AXC767 7 m Active SFP+ közvetlen csatlakozókábelAz AXC767 egy 7 méteres Active Direct Attach Cable (DAC) SFP+ kábel 10G hálózati kábelezéshez SFP+ eszközök (hálózati switchek, szerverek, tárolók) között. A DAC kábelek családjába tartozik az A..

Ft36,000

AXC7610

NETGEAR AXC7610 10 m aktív SFP+ közvetlen csatlakozó kábelEz a NETGEAR AXC7610 10GBase-CU SFP+–SFP+ közvetlen csatlakozású kábel aktív rézen keresztül működik, 10 méteres kábelhosszal. Alkalmas két SFP+ port közötti rövid elérésű összeköttetésre 10G ..

Ft54,000

AXC7615

NETGEAR AXC7615 15 m aktív optikai SFP+ közvetlen csatlakozó kábelAz AXC765, AXC767, AXC7610, AXC7615 és AXC7620 az 5-20 méteres Direct Attach SFP+ kábelek új Active vagy Active Optical DAC változatai 10G hálózati kábelezéshez SFP+ eszközök (hálózati..

Ft72,000

AXC7620

NETGEAR AXC7620 20 m aktív optikai SFP+ közvetlen csatlakozó kábelAz AXC765, AXC767, AXC7610, AXC7615 és AXC7620 az 5-20 méteres Direct Attach SFP+ kábelek új Active vagy Active Optical DAC változatai 10G hálózati kábelezéshez SFP+ eszközök (hálózati..

Ft108,000

AXM751

NETGEAR AXM751 ProSAFE 10GBASE-LR XFP optikai modulAz AXM751 egy üzem közben csatlakoztatható 10 Gbps-os kis méretű adó-vevő modul, amely a nagy teljesítményű 850 nm-es VCSEL adóval, nagy érzékenységű PIN-vevővel és jelkondicionálóval van integrálva ..

Ft64,800

AXM752

NETGEAR AXM752 10GBASE-LR XFP optikai adó-vevőAz AXM752 egy üzem közben csatlakoztatható 10 Gbps-os kis méretű adó-vevő modul, amely integrálva van a nagy teljesítményű, hűtés nélküli 1310 nm-es EML-alapú adóval, nagy érzékenységű PIN-vevővel és jelk..

Ft93,600

AGM721T

NETGEAR AGM721T ProSAFE GBIC Module 1000 Base-T CopperA NETGEAR AGM721T egy nagy teljesítményű és költséghatékony Gigabit Interface Converter (GBIC) modul 1000BASE-T Gigabit Ethernet és 1G Fibre Channel alkalmazáshoz. Teljes mértékben megfelel a GBIC..

Ft36,000

AGM721F

NETGEAR AGM721F Fibre 1000BASE-SX GBIC modulEz a Netgear AGM721F GBIC adó-vevő 1000Base-SX átviteli sebességet biztosít akár 550 m-ig többmódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm-es hullámhosszon SC-csatlakozón keresztül. A zökkenőmentes hálózati integr..

Ft28,800

AGM722F

NETGEAR AGM722F Fibre 1000BASE-LX GBIC modulEz a Netgear AGM722F GBIC adó-vevő 1000Base-LX átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re az egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon SC csatlakozón keresztül. A zökkenőmentes háló..

Ft28,800