Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

NeoPhontonics

PT7320-31-1W

A NeoPhotonics PT7320-31-1W optikai adó-vevő megfelel a Small Form-factor Pluggable (SFP) Transceiver MultiSource Agreement (MSA) és az SFF-8472 előírásainak. A működés közbeni csatlakoztathatóságának köszönhetően korábban nem elérhető rendszerköltsé..

Ft1,800

PT7320-31-2TP

A NeoPhotonics PT7320-31-2TP kisméretű, dugaszolható (SFP) optikai adó-vevők megfelelnek a Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA) előírásainak. A 155M SFP adó-vevő akár 60 km-t is elérhet egymódusú szálon keresztül.Műszaki adatokT..

Ft5,760

PT7420-41-2W

A NeoPhotonics PT7420-41-2W egy nagy teljesítményű, kisméretű dugaszolható (SFP) adó-vevő modul a duplex optikai adatkommunikációhoz, mint például az SDH STM-4/SONET OC-12 és a 622Mb/s ATM hosszú ideig elérheti az alkalmazást. Ez az SFP adó-vevő modu..

Ft10,080

PT7320-51-1TP

A NeoPhotonics PT7320-51-1TP optikai adó-vevő megfelel a Small Form-Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Agreement (MSA) és az SFF-8472 előírásainak. A működés közbeni csatlakoztathatóságának köszönhetően korábban nem elérhető rendszerköltségeket, fri..

Ft3,600

PT7420-51-EW

A NeoPhotonics Corporation PT7420-51-EW egy száloptikai adó-vevő 1,25 és 1,0625 Gb/s közötti adatsebességgel, 1310 nm hullámhosszal, 40 km-es távolsággal. A NeoPhotonics PT7420-51-EW optikai adó-vevő kompatibilis a kis méretű csatlakoztatható (SFP) t..

Ft7,920

PT7620-52-EW

A NeoPhotonics Corporation PT7620-52-EW egy száloptikai adó-vevő 1,25 és 1,0625 Gb/s közötti adatsebességgel, 1550 nm hullámhosszal, 40 km-es távolsággal. A NeoPhotonics PT7620-52-EW optikai adó-vevő megfelel a Small Form-Factor Pluggable (SFP) Multi..

Ft14,400

PT7620-51-3W

A NeoPhotonics Corporation PT7620-51-3W egy száloptikai adó-vevő 1,25 és 1,0625 Gb/s közötti adatsebességgel, 1550 nm hullámhosszal, 80 km távolsággal. A NeoPhotonics PT7620-51-3W optikai adó-vevő megfelel a Small Form-Factor Pluggable (SFP) Multi-So..

Ft12,600

PT7420-61-2W

A NeoPhotonics PT7420-61-2W+ optikai adó-vevő megfelel a Small Form-Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Agreement (MSA) és az SFF-8472 előírásainak. A működés közbeni csatlakoztathatóságának köszönhetően korábban nem elérhető rendszerköltségeket, fri..

Ft21,600

PT745F-81-1D

A PT745F-81-1D megfelel a 10G Small Form-Factor Pluggable (XFP) Multi-Source Agreement (MSA) előírásainak. A működés közbeni csatlakoztathatóságának köszönhetően korábban nem elérhető rendszerköltségeket, frissítéseket és megbízhatósági előnyöket kín..

Ft10,800

PTNEN3-41NP-ZT

A NeoPhotonics PTNEN3-41NP-ZT+ EPON ONU adóvevőt 10G EPON átvitelre tervezték. A modul 1 Gb/s-os 1310 nm-es sorozatmódú adót és 10 Gb/s-os, 1577 nm-es folyamatos üzemmódú vevőt tartalmaz.Az adórész egy 1310 nm-es DFB lézert és egy integrált BM lézer-..

Ft82,800