Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

HPE

455883-B21

HPE BladeSystem c-osztályú 10 Gb SFP+ SR adó-vevő 455883-B21 455885-001JellemzőkSFP+ alaktényező10G Ethernet átviteli sebesség400 méteres átvitel OM4 többmódusú kábelen300 méteres átvitel OM3 többmódusú kábelen850 nm hullámhossz10 Gb Ethernet átvitel..

Ft23,760

453151-B21

HPE BladeSystem c-osztályú Virtual Connect 1G SFP SX adó-vevőA HPE BladeSystem c-osztályú SFP adó-vevők nagy teljesítményű Ethernet-kapcsolatot biztosítanak, és több választási lehetőséget biztosítanak az ügyfeleknek a réz- vagy optikai kábelek haszn..

Ft54,000

453154-B21

A HPE BladeSystem SFP 453154-B21 adó-vevő akár 100 méteres kapcsolathosszt is támogat rézkapcsolaton keresztül, RJ-45 csatlakozón keresztül. Alacsony fogyasztású, nagy sebességgel rendelkező, könnyen telepíthető, üzem közben cserélhető 1G SFP adó-vev..

Ft18,000

455886-B21

HPE BLADESYSTEM C-OSZTÁLY 10 GB SFP+ LR TÁVADÓ, 455888-001JellemzőkSFP+ alaktényező10G Ethernet átviteli sebesség400 méteres átvitel OM4 többmódusú kábelen300 méteres átvitel OM3 többmódusú kábelen850 nm hullámhossz10 Gb Ethernet átviteli sebesség SF..

Ft45,720

AJ715A

HPE - SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul - 4 Gb Fibre Channel (SW) - HPE 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; BLc3000 ház; StoreFabric 8/24 8GbMűszaki adatokForma tényező: SFPMaximális adatátviteli sebesség: 4,25 GbpsHullámhossz: 850 nmKábeltávolság: ..

Ft11,880

AJ716A

Műszaki adatokFormafaktor: SFP+Maximális adatátviteli sebesség: 8,5 GbpsHullámhossz: 850 nmKábeltávolság: 150 m @ 8,5 GbpsCsatlakozó: LC duplexOptikai alkatrészek: VCSEL 850nmMédia: PMFDOM támogatás: IgenTX teljesítmény: -6~-1dBmVevő érzékenysége: &l..

Ft16,560

AJ716B

A HP AJ716B egy üvegszálas adó-vevő modul, amelyet úgy terveztek, programoztak és teszteltek, hogy a HP® márkájú kapcsolókkal és útválasztókkal működjön. Megbízható 8Gb-os optikai csatornás csatlakozást biztosít üvegszálas kábelen keresztül a 8GFC-ko..

Ft16,560

AJ717A

HPE 8GB LONG WAVE B-SOROZAT 10KM FIBER CHANNEL 1 CSOMAG SFP+ TÁVADÓ, 504441-001Műszaki adatokFormafaktor: SFP+Maximális adatátviteli sebesség: 8,5 GbpsHullámhossz: 1310 nmMax kábeltávolság: 10kmCsatlakozó: LC duplexOptikai alkatrészek: DFB 1310 nmMéd..

Ft48,600

AJ718A

HPE 8 GB RÖVID HULLÁMÚ FIBER CHANNEL SFP+ 1 CSOMAGOS TÁVADÓ, 468508-001Műszaki adatokMárka: HPModell: AJ718AHP adó-vevőTípus: optikai szálas SFP+ adó-vevő modulHullámhossz: 850 nmCsatlakozó: LC multi-modeLC duplex csatlakozóKábel típusa: MMFProtokoll..

Ft16,560

A7446A

HPE 4 GB RÖVID HULLÁMÚ FIBER CHANNEL SFP+ 1 CSOMAGOS TÁVADÓ, 381730-001Műszaki adatokCikkszám: A7446ASPS: 381730-0015697-5276FTRJ8524P2BNVTípus: SFP (mini-GBIC) adó-vevő modulCsatlakozási technológia: vezetékesAdatkapcsolati protokoll: 4 Gb Fibre Cha..

Ft11,880

A7446B

A HPE A7446B adó-vevő modul Plug-in modul formájú és 4 Gbps adatátviteli sebességgel rendelkezik. Hot-Swap engedélyezve van, és 1 x 4 Gb Fibre Channel interfésszel rendelkezik. Ez az adó-vevő modul 4 Gbps sebességet biztosít Ethernet kapcsolaton 150 ..

Ft11,880

AW538A

HPE B-SOROZAT 8 GB-OS, HOSSZÚ HULLÁMÚ, 25KM-ES SZÁLLÍTÁSI CSATORNÁS SFP+ TÁVADÓ 1 CSOMAG, 582640-001TábornokEszköz típusa: SFP+ adó-vevő modulForm Factor: Plug-in modulHálózatépítésCsatlakozási technológia: vezetékesKábelezés típusa: Fiber ChannelAda..

Ft192,600

JD089B

A HPE JD089B egy kisméretű, dugaszolható (SFP) Gigabit 1000Base-T adó-vevő, amely teljes duplex Gigabites megoldást nyújt 100 méterig Cat-5+ kábelen. Alacsony fogyasztású, nagy sebességgel rendelkező, könnyen telepíthető, üzem közben cserélhető 1G SF..

Ft30,600

JD092B

A HPE JD092B SFP+ adó-vevő akár 400 méteres kapcsolathosszt támogat OM4 MMF-en (300 méter OM3 MMF felett) egy LC duplex csatlakozón keresztül. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhető el, az SFF-8472 szabván..

Ft36,000

JD094B

A HPE JD094B SFP+ adó-vevő akár 10 km-es kapcsolathosszt is támogat LC duplex SMF szálon keresztül. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhető el, az SFF-8472 szabvány szerint. Alacsony fogyasztású, nagy sebes..

Ft72,000

QK724A

A QK724A a HPE B sorozatú 16 Gb SFP+SW XCVR. A HPE B-sorozatú SFP+ rövidhullámú adó-vevő B-sorozatú kapcsolókhoz készült, beleértve a HPE SN8000B 32-t és SN8000B 48-at. Ez a nagy teljesítményű SFP+ adó-vevő modul kompatibilis bizonyos HP személyi szá..

Ft54,000

QK725A

Ez a HPE QK725A 16G optika egy kis méretű csatlakoztatható hosszúhullámú adó-vevő 16G Fibre Channel (16GFC) nagy hatótávolságú alkalmazásokhoz. Támogatja az egymódusú optikai szálon keresztül akár 10 km-es kapcsolatokat. Ez a modul rendkívül megbízha..

Ft300,600

QW923A

HPE QW923A 16 Gb optikai csatornás rövidhullámú (SW) továbbfejlesztett kisméretű, dugaszolható (SFP+) adó-vevő modul (A kategóriás, élettartam garanciával)A HPE QW923A 16 Gb rövidhullámú SFP+ adó-vevők maximális teljesítményt, megbízhatóságot és komp..

Ft54,000

J9150A

A HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A egy 10 Gigabites adó-vevő SFP+ formátumban, amely támogatja a 10 Gigabit SR szabványt, és 10Gigabites csatlakozás akár 300 m-ig többmódusú optikai szálon.Műszaki adatokPortok: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae..

Ft36,000

C8R23B

HPE MSA 8Gb rövidhullámú Fibre Channel SFP+ 4 csomagos adó-vevőJellemzőkFiber Channel kábelezésTámogatja a 8 GB-os Fibre Channel (rövidhullámú) hálózatotAdatátviteli sebesség akár 8,5 GbpsMűszaki adatokCsomagolt mennyiség: (4) Adó-vevőEszköz típusa: ..

Ft216,000

E7Y09A

HPE E7Y09A 16 Gb optikai csatornás rövidhullámú SFP+ adó-vevő modulA HPE E7Y09A 16 Gb rövidhullámú SFP+ adó-vevők maximális teljesítményt, megbízhatóságot és kompatibilitást kínálnak a HPE tároló- és számítástechnikai termékekhez. Ez a 10 Gb-os rövid..

Ft108,000

E7Y10A

HPE E7Y10A 16 Gb optikai csatornás rövidhullámú SFP+ adó-vevő modulA HPE E7Y10A 16 Gb rövidhullámú SFP+ adó-vevők maximális teljesítményt, megbízhatóságot és kompatibilitást kínálnak a HPE tároló- és számítástechnikai termékekhez. Ez a 10 Gb-os rövid..

Ft108,000

412648-B21

Ez a 412648-B21 tétel a HPE opció cikkszáma az NC360T PCI Express kétportos gigabites kiszolgálóadapterként leírt termékhez. További részletek alább.HPE opciós cikkszám: 412648-B21HPE alkatrészszám: 412651-001HPE összeszerelési cikkszám: 412646-001Fő..

Ft25,920

647594-B21

Ez a cikk (647594-B21) a HPE opció cikkszáma az Ethernet 1Gb 4 portos 331T adapterként leírt termékhez. További részletek alább.HPE opciós cikkszám: 647594-B21HPE alkatrészszám: 649871-001JellemzőkMaximális áteresztőképességre és nagy portsűrűségre t..

Ft82,800