Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

MPO az LC Breakout kábelekhez

OS2-MPO-8LC-1M

1 m (3,3 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyorsab..

Ft10,080

OS2-MPO-8LC-2M

2 m (6,6 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyorsab..

Ft10,800

OS2-MPO-8LC-3M

3 m (9,8 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyorsab..

Ft11,520

OS2-MPO-8LC-5M

5 m (16,4 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyorsa..

Ft12,600

OS2-MPO-8LC-7M

7 m (23 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyorsabb..

Ft13,680

OS2-MPO-8LC-10M

10 m (32,8 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyors..

Ft15,120

OS2-MPO-8LC-15M

15 m (49,2 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyors..

Ft18,000

OS2-MPO-8LC-20M

20 m (65,6 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyors..

Ft21,600

OS2-MPO-8LC-30M

30 m (98,4 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyors..

Ft25,200

OS2-MPO-8LC-50M

50 m (164 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyorsa..

Ft28,800

OS2-MPO-8LC-80M

80 m (262,4 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyor..

Ft36,000

OS2-MPO-8LC-100M

100 m (328 láb) MPO anya 4 duplex LC UPC kitörési kábel, 8 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHEz a kábel egy gyárilag előre csatlakozó MPO 4x LC Duplex 9/125 OS2 kiszakítókábel, amely a felhasználó számára az egyenletes minőség, a sokkal gyors..

Ft43,200

OS2-MPO-12LC-1M

1 m (3,3 láb) MPO aljzat 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztal..

Ft10,800

OS2-MPO-12LC-2M

2 m (6,6 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztalt ..

Ft11,520

OS2-MPO-12LC-3M

3 m (9,8 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztalt ..

Ft12,600

OS2-MPO-12LC-5M

5 m (16,4 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztalt..

Ft13,680

OS2-MPO-12LC-7M

7 m (23 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szál 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztalt és ..

Ft14,400

OS2-MPO-12LC-10M

10 m (32,8 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztal..

Ft16,200

OS2-MPO-12LC-15M

15 m (49,2 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztal..

Ft18,000

OS2-MPO-12LC-20M

20 m (65,6 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szálas 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztal..

Ft23,400

OS2-MPO-12LC-30M

30 m (98,4 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szál 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztalt ..

Ft27,000

OS2-MPO-12LC-50M

50 m (164 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szál 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztalt é..

Ft30,600

OS2-MPO-12LC-80M

80 m (262,4 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 Fibre 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztal..

Ft41,400

OS2-MPO-12LC-100M

100 m (328 láb) MPO anya 6 duplex LC UPC kitörési kábel, 12 szál 9/125 egymódusú OS2, B típusú, LSZHAz adatközponti infrastruktúrákkal szemben támasztott követelmények egyre nőnek, ahogy az IT-használat világszerte folyamatosan növekszik. Tapasztalt ..

Ft45,000