Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Finisar QSFP-DD

FTCD8613E1PCM

Az FTCD8613E1PCM QSFP-DD SR8 adó-vevő modulokat Gigabit Ethernet kapcsolatokban való használatra tervezték 70 méterig OM3 MMF-en vagy 100 méterig OM4 MMF-en. Kompatibilisek a QSFP-DD MSA-val és az IEEE P802.3bs egyes részeivel. A digitális diagnoszti..

Ft216,000