Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Brocade 10GbE SFP+

XBR-000180

Brocade 10GbE SFP+ SR adó-vevő modul, 1 csomag 57-0000075-01Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: XBR-000180Gyártási cikkszám: 57-0000075-01Eszköz típusa: SFP+Adatsebesség: 10 GbpsHullámhossz: 850 nmTávolság: 300 mCsatlakozó: Duplex LCKábel típusa..

Ft10,800

XBR-000181

Brocade 10GbE SFP+ SR adó-vevő modul, 8 db 57-0000075-01Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: XBR-000181Gyártási cikkszám: 57-0000075-01Eszköz típusa: SFP+Adatsebesség: 10 GbpsHullámhossz: 850 nmTávolság: 300 mCsatlakozó: Duplex LCKábel típusa: MM..

Ft86,400

XBR-000182

Brocade 10GbE SFP+ LR adó-vevő modul, 1 csomag 57-0000076-01Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: XBR-000182Gyártási cikkszám: 57-0000076-01Eszköz típusa: SFP+Adatsebesség: 10 GbpsHullámhossz: 1310 nmTávolság: 10kmCsatlakozó: Duplex LCKábel típusa..

Ft18,000

XBR-000183

Brocade 10GbE SFP+ LR adó-vevő modul, 8 db 57-0000076-01Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: XBR-000183Gyártási cikkszám: 57-0000076-01Eszköz típusa: SFP+Adatsebesség: 10 GbpsHullámhossz: 1310 nmTávolság: 10kmCsatlakozó: Duplex LCKábel típusa: SM..

Ft144,000

10G-SFPP-USR

Brocade  10G-SFPP-USR  10 GbE Ultra-Short Reach (USR), SFP+ Optic (LC) adó-vevő modul, céltartomány 100 m MMF felett, 57-1000130-01Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: 10G-SFPP-USRGyártási cikkszám: 57-1000130-01Eszköz típusa: SFP+Adats..

Ft54,000

10G-SFPP-USR-8

Brocade 10 GbE ultrarövid hatótávolságú (USR), SFP+ optikai (LC) adó-vevő modul, céltávolság 100 m MMF felett, 8 db 57-1000130-01Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: 10G-SFPP-USR-8Gyártási cikkszám: 57-1000130-01Eszköz típusa: SFP+Adatsebesség: 1..

Ft432,000