Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

IBM

78P1514

Az IBM 78P1514 PLRXPL-SC-S43-94 10 G SFP+ 850 nm-es optikai adó-vevő 64B/66B kódolt 10 G soros optikai adatok továbbítására és fogadására szolgál 50/125 µm vagy 62,5/125 µm optikai szálon. Az IBM ólommentes és RoHS-kompatibilis kisméretű dugaszolható..

Ft14,400

78P1518

Az IBM 78P1518 10/100/1000 BASE-T adó-vevő egy duplex SFP adó-vevő optikai kommunikációhoz, 100 méteres távolságig és 1,25 Gbps maximális sávszélességgel. A Finisar FCLF8520P2BTL, FCLF8521P2BTL és FCLF8522P2BTL 1000BASE-T réz kisméretű dugaszolható (..

Ft18,000

46C3449

Ez az IBM 46C3449 10GBase-SR SFP+ modul alkalmas IBM BLADE Network Technologies rendszerekkel való használatra. Támogatja a 10,3125 Gbps (10GBASE-SR) vagy 9,953 Gbps (10GBASE-SW) adatátviteli sebességet, így akár 300 méteres száloptikai kapcsolatot b..

Ft27,360

69Y2876

IBM 69Y2876 8Gb/s FC SW SFP (pár). Maximális adatátviteli sebesség: 8000 Mbit/s, Interfész típusa: SFP, Száloptikai csatlakozó: FCAz információs technológiai szakemberek az IBM minőségére támaszkodnak a maximális termelékenység biztosítása érdekében...

Ft43,200

49Y4216

Az IBM 49Y4216 10 Gb SFP+ SR Optical Transceiver egy Fibre SR többmódusú optikai modul, amely támogatja a 42C1820 adapter opció optikai szálas csatlakozását. Ez az opció szükséges a 42C1820 adapter opció SFP+ Fibre SR többmódusú csatlakozással történ..

Ft30,960

49Y4218

Az IBM 49Y4218 SFP+ adó-vevő legfeljebb 400 méteres kapcsolathosszt támogat OM4 MMF-en (300 méter OM3 MMF felett) egy LC duplex csatlakozón keresztül. Ez az adó-vevő kompatibilis az SFF-8431, SFF-8432 és IEEE 802.3ae szabványokkal. A digitális diagno..

Ft30,960

42C1815

IBM 42C1815 42C1816 10Gb SFP+ SR optikai adó-vevő..

Ft30,960

00MJ103

Ez az IBM 00MJ103 SFP+ adó-vevő 8 Gbs Fibre Channel-SW átviteli sebességet biztosít akár 300 m-ig FALSE felett, 850 nm hullámhosszon LC-csatlakozóval. Ez egy vadonatúj, gyárilag lezárt eredeti IBM adó-vevő. Ezt a könnyen telepíthető, üzem közben cser..

Ft21,600

85Y6278

IBM 85Y6278 78P1715 8Gb SW SFP adó-vevő..

Ft21,600

44X1962

IBM 44X1962 44X1970, 44X1974 8Gb SFP+ SW optikai adó-vevőEz az IBM 44X1962 adó-vevő 150 méteres maximális kapcsolati távolságot biztosít az OM3 multimódusú optikai szálon keresztül a 8 Gbps száloptikai csatornás csatlakozási alkalmazásokhoz. Úgy van ..

Ft21,600

46C9246

IBM 46C9246 46C9297 10 GB SFP+ SR optikai adó-vevőGyártó: IBMCikkszám: 46C9246Gyártó típusa: HálózatGyártási altípus: Adó-vevőTermék neve: 10 Gigabit (GB)Gyártó IBM Systems, IncA gyártó webhelyének címe: ttp://www.ibm.comTermék típusa: 46C9246Hálózat..

Ft30,960

78P1712

IBM 78P1712 94Y8478 8 GB rövidhullámú SFP adó-vevőAlkatrész: 78P1712Súly: 5 LBSGyártó: IBMÁllapot: vadonatúj, gyárilag lezárt..

Ft21,600

45W0501

IBM 45W0501 8Gbps SW SFP Transceiver 8-PackEz a 8 darab IBM 45W0501 SFP+ adó-vevő-csomag 8 GBase-SW Fibre Channel átviteli sebességet biztosít akár 300 m-ig többmódusú optikai szálon (MMF) keresztül, 850 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. ..

Ft167,400

44X1964

IBM 44X1964 44X1976 77P8504 8 Gb SFP+ SW optikai adó-vevőEz az IBM 44X1964 SFP+ adó-vevő nagy teljesítményű csatlakoztatható modult biztosít a 8 Gb Fibre Channel-SW alkalmazásokhoz, amely akár 300 méteres kapcsolatot biztosít OM3 multimódusú optikai ..

Ft21,600

39R6475

Ez az IBM 39R6475 SFP adó-vevő 4 GBase-SW Fibre Channel átviteli sebességet biztosít akár 500 m-ig többmódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. Ez egy vadonatúj, gyárilag lezárt eredeti IBM adó-vevő. Ezt a könn..

Ft18,000

45W2283

Ez az IBM 45W2283 adó-vevő 25 km-es maximális kapcsolati távolságot biztosít egymódusú optikai kábelen keresztül. 8 Gbps-os üvegszálas csatornás csatlakozási alkalmazásokhoz tervezték. Úgy van programozva, hogy biztosítsa az IBM FC SAN kapcsolókkal, ..

Ft192,600

68Y6924

IBM 68Y6924 68Y6925, 68Y6923 10Gb/s 10GBase-SR Multi-mode Fiber 300m 850nm LC SFP+ adó-vevő modul..

Ft30,960

77P8744

IBM 77P8744 77P8744 8Gbps 10km 1310nm LW SFP+ adó-vevő..

Ft36,000

77P8749

IBM 77P8749 IBM Finisar 8Gb SFP+ 850nm SW optikai adó-vevő - 49Y4123 - 77P8749Márka: IBMCikkszám: 77P8749Ez egy Részletek zu IBM 8 Gbps SW SFP Fibre Channel Transceiver 49Y4123 77P8749Súly: 2 fontOsztály: Vegyes raktár..

Ft21,600

46N5368

IBM 46N5368 AFBR-703SDZ-IB2 10Gb SFP+ SR optikai adó-vevő..

Ft30,960

90Y9412

Az IBM 90Y9412 egy nagy teljesítményű és költséghatékony SFP+ adó-vevő modul, amely 10,3125 Gbps (10GBASE-LR) vagy 9,953 Gbps (10GBASE-LW) adatsebességet támogat egymódusú optikai szálon keresztül. Ezt az adó-vevőt úgy programozták, hogy kompatibilis..

Ft72,000

88Y6393

Ez az IBM 88Y6393 SFP+ adó-vevő 16 GBase-SW Fibre Channel átviteli sebességet biztosít akár 300 m-ig többmódusú optikai szálon (MMF) keresztül, 850 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. Garantáltan 100%-ban eredeti IBM adó-vevő. Ezt a könnyen..

Ft59,760

77P3337

IBM 77P3337 FTLF8524P2BNL-IB 4Gb SW SFP adó-vevő..

Ft18,000

26K7941

Általános információGyártó: IBM CorporationGyártói cikkszám: 26K7941A gyártó webhelyének címe: //www.ibm.comMárkanév: IBMTermék típusa: 26K7941Terméknév: SFP (mini-GBIC) adó-vevő modulTerméktípus: SFP (mini-GBIC)Technikai információAlkalmazás/felhasz..

Ft18,000