Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

OM1 Multimode 1Gb

OM1-LC-LC-D1M

1 m (3,3 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alka..

Ft3,600

OM1-LC-LC-D2M

2 m (6,6 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alka..

Ft3,600

OM1-LC-LC-D3M

3 m (9,8 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alkal..

Ft3,888

OM1-LC-LC-D5M

5 m (16,4 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alk..

Ft4,176

OM1-LC-LC-D7M

7 m (23 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alkal..

Ft4,464

OM1-LC-LC-D10M

10 m (32,8 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alk..

Ft4,896

OM1-LC-LC-D15M

15 m (49,2 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alk..

Ft5,616

OM1-LC-LC-D20M

20 m (65,6 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alk..

Ft6,336

OM1-LC-LC-D30M

30 m (98,4 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet al..

Ft7,776

OM1-LC-LC-D50M

50 m (164 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC Duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alk..

Ft10,656

OM1-LC-LC-D80M

80 m (262,4 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet al..

Ft14,976

OM1-LC-LC-D100M

100 m (328 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alk..

Ft17,856

OM1-LC-LC-D05M

0,5 m (1,6 láb) 62,5/125 OM1 LC-LC UPC duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz a kiváló minőségű OM1 többmódusú száloptikai javítókábel LC-LC végződéssel kifejezetten gyors ethernet, üvegszálas csatorna, Infiniband®, ATM és gigabites ethernet alk..

Ft3,600

OM1-LC-ST-D1M

1 m (3,3 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz te..

Ft3,600

OM1-LC-ST-D2M

2 m (6,6 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz te..

Ft3,600

OM1-LC-ST-D3M

3 m (9,8 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz te..

Ft3,888

OM1-LC-ST-D5M

5 m (16,4 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz t..

Ft4,176

OM1-LC-ST-D7M

7 m (23 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz ter..

Ft4,464

OM1-LC-ST-D10M

10 m (32,8 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz ..

Ft4,896

OM1-LC-ST-D15M

15 m (49,2 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz ..

Ft5,616

OM1-LC-ST-D20M

20 m (65,6 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz ..

Ft6,336

OM1-LC-ST-D30M

30 m (98,4 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz ..

Ft7,776

OM1-LC-ST-D50M

50 m (164 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz t..

Ft10,656

OM1-LC-ST-D80M

80 m (262,4 láb) 62,5/125 OM1 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz LC-ST végződéssel ezt a kiváló minőségű 62.5/125 OM1 Duplex Multimode száloptikai patch kábelt kifejezetten Ethernet-, multimédiás vagy kommunikációs alkalmazásokhoz..

Ft14,976