Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

WTD

RTXM139-400

JellemzőkDuplex LC aljzat optikai interfészEgyetlen +3,3V tápegységÜzem közben csatlakoztathatóPECL jelek AC csatolásaSorozatazonosító modul a MOD-n(0-2)DDM funkció implementálvaKülső kalibrálásNemzetközi 1. osztályú lézerbiztonsági tanúsítvánnyal re..

Ft2,160

RTXM159-400

RTXM159-400 – Eredeti WTD 622M 1310nm 15km SM ESFP adó-vevő modulMűszaki adatokGyártó: WTD AccelinkCikkszám: RTXM159-400Forma tényező: SFPAdatsebesség: 622Mb/sHullámhossz: 1310 nmHatótávolság: 15kmCsatlakozó: Kettős LC csatlakozóDDMI: IgenÜzemi hőmér..

Ft10,080

RTXM191-552

JellemzőkAkár 1,25 Gbps adatátviteli sebességDuplex LC aljzat optikai interfész kompatibilisEgyetlen +3,3V tápegységDDM funkció implementálvaKülső kalibrálásÜzem közben csatlakoztathatóVevő jelkimenetének elvesztésePECL jelek AC csatolásaSorozatazono..

Ft5,760

RTXM191-400

JellemzőkAkár 1,25 Gbps adatátviteli sebességDuplex LC aljzat optikai interfész kompatibilisEgyetlen +3,3V tápegységDDM funkció implementálvaKülső kalibrálásÜzem közben csatlakoztathatóVevő jelkimenetének elvesztésePECL jelek AC csatolásaSorozatazono..

Ft5,760

RTXM191-450

JellemzőkAkár 1,25 Gbps adatátviteli sebességDuplex LC aljzat optikai interfész kompatibilisEgyetlen +3,3V tápegységDDM funkció implementálvaKülső kalibrálásÜzem közben csatlakoztathatóVevő jelkimenetének elvesztésePECL jelek AC csatolásaSorozatazono..

Ft7,200

RTXM191-502

RTXM191-502 – Eredeti WTD 1.25G 1550nm SMF 80km SFP adó-vevő DDM-melJellemzőkAkár 1,25 Gbps adatátviteli sebességDuplex LC aljzat optikai interfész kompatibilisEgyetlen +3,3V tápegységDDM funkció implementálvaKülső kalibrálásÜzem közben csatlakoztath..

Ft28,800

RTXM192-404

RTXM192-404 – Eredeti WTD 2.67G 1310nm 2km SM SFP adó-vevő modulJellemzőkAkár 2,5 Gbps adatátviteli sebességDuplex LC aljzat optikai interfész kompatibilisEgyetlen +3,3V tápegységDDM funkció implementálvaKülső kalibrálásÜzem közben csatlakoztathatóVe..

Ft5,400

RTXM192-450

RTXM192-450 – Eredeti WTD 2500M 15km 1310nm SM ESFP adó-vevő modulJellemzőkAkár 2,5 Gbps adatátviteli sebességDuplex LC aljzat optikai interfész kompatibilisEgyetlen +3,3V tápegységDDM funkció implementálvaKülső kalibrálásÜzem közben csatlakoztatható..

Ft9,000

RTXM228-601

Az RTXM228-601 6 Gigabit 1310 nm-es FP adó-vevő 2,1 Gb/s és 6,25 Gb/s közötti soros optikai adatkapcsolatok átvitelére és fogadására szolgál egymódusú szálon keresztül. Az adó-vevő kompatibilis a 2/4GFC, CPRI és az SFF-8431 vonatkozó részeivel. A dig..

Ft2,880

RTXM228-604

Az RTXM228-604 6 Gigabit 1310 nm-es FP adó-vevő 2,1 Gb/s és 6,25 Gb/s közötti soros optikai adatkapcsolatok átvitelére és fogadására szolgál egymódusú szálon keresztül. Az adó-vevő kompatibilis a 2/4GFC, CPRI és az SFF-8431 vonatkozó részeivel. A dig..

Ft3,600

RTXM228-618

Az RTXM228-618 6 Gigabit 1310 nm-es DFB adó-vevő 2,1 Gb/s és 6,25 Gb/s közötti soros optikai adatkapcsolatok átvitelére és fogadására szolgál egymódusú szálon keresztül. Az adó-vevő kompatibilis a 2/4GFC, CPRI és az SFF-8431 vonatkozó részeivel. A di..

Ft10,080

RTXM228-702

Az RTXM228-702 10 Gigabites, 1310 nm-es FP adó-vevőt 2,1 Gb/s és 10,52 Gb/s közötti soros optikai adatkapcsolatok továbbítására és fogadására tervezték 1,4 km-es egymódusú szálon keresztül. Az adó-vevő kompatibilis az SFF-8432, FC-PI-4, IEEE802.3ae é..

Ft12,600

RTXM228-402

Az RTXM228-402 10 Gigabites 1310 nm-es DFB adó-vevő 2,1 Gb/s-tól 10,52 Gb/s-ig terjedő soros optikai adatkapcsolatok továbbítására és fogadására szolgál 10 km-es egymódusú szálon. Az adó-vevő kompatibilis az SFF-8432, 10GFC, FC-PI-4, IEEE802.3ae és a..

Ft17,280

RTXM228-401

Az RTXM228-401 10 Gigabites, 1310 nm-es DFB adó-vevőt 8,5 Gb/s-tól 10,52 Gb/s-ig terjedő soros optikai adatkapcsolatok továbbítására és fogadására tervezték 10 km-es egymódusú szálon keresztül. Az adó-vevő kompatibilis az SFF-8432, 10GFC, FC-PI-4, IE..

Ft15,120

RTXM228-551

Az RTXM228-551 850 nm-es VCSEL 10 gigabites adó-vevőt úgy tervezték, hogy soros optikai adatkapcsolatokat adjon és fogadjon 8,5 Gb/s-tól 10,51875 adatsebességig többmódusú szálon keresztül. Az adó-vevő kompatibilis az FC-PI-4, 10G FC, IEEE 802.3ae, S..

Ft23,400

RTXM226-480

Az RTXM226-480 egy üzem közben csatlakoztatható, 10 Gbps-os kis méretű adó-vevő modul, amely a nagy teljesítményű hűtött 1550 nm-es EML adóval és nagy érzékenységű APD vevővel van integrálva. Megfelel az INF-8077i XFP Multi-Source Agreement (MSA) elő..

Ft54,000

RTXL185-500

Ezt a WTD RTXL185-500 10GBASE-T SFP+ réz adó-vevőt kifejezetten 10 Gigabites Ethernet kommunikációra tervezték Cat 6a / Cat7 kábelen keresztül, 30 méteres átviteli távolsággal. Megfelel a Multi-Source Agreement (MSA) és a 10GBASE-T előírásainak. A na..

Ft64,800

RTXM320-571

Ezt a WTD RTXM320-571-et optikai-elektromos technológián alapuló szálas kommunikációra tervezték. A termék egy mikrooptikai komponenst és félvezető anyagot tartalmazó integrált modul. A modul optikai-elektromos konverziót és elektromos-optikai konver..

Ft100,800

RTXM167-521

A WTD RTXM167-521 GPON OLT adó-vevőt Gigabit-képes passzív optikai hálózat (GPON) átvitelre tervezték. A modul 1490 nm-es DFB folyamatos üzemmódú adót és 1310 nm-es sorozatmódú APD vevőt tartalmaz. Az adórész egy nagy hatásfokú, 1490 nm-es DFB lézert..

Ft5,760

RTXM166-501

A WTD RTXM166-501 XGS-PON ONU adó-vevőt 10G XGS-PON átvitelre tervezték. A modul 10 Gb/s-os 1270 nm-es sorozatmódú adót és 10 Gb/s-os, 1577 nm-es folyamatos üzemmódú vevőt tartalmaz. Az integrált WDM csatoló 1577 nm-es bemeneti és 1270 nm-es kimeneti..

Ft42,480

RTXM330-030

Az RTXM330-030 rövid hullámhosszú AOC-t 25,78 Gb/s adatsebességgel történő használatra tervezték többmódusú optikai szálon keresztül. Az AOC kompatibilis az SFF-8472, SFF-8402, SFF-8432 szabványokkal és az SFF-8431 vonatkozó részeivel. A digitális di..

Ft117,000

RTXM140-400

WTD RTXM140-400 155M 1310nm 40km SM ESFP adó-vevő modul..

Ft12,600

RTXM140-500

WTD RTXM140-500 155M 80km 1550nm SM ESFP optikai adóvevő modulEzt az RTXM140-500 155M SFP adó-vevő modult 155M Ethernet-kapcsolatokban való használatra tervezték akár 80 km-es egymódusú optikai szálon. Megfelelnek az SFP MSA, IEEE 802.3z szabványnak...

Ft32,400

RTXM228-408

WTD RTXM228-408 10G SFP+ LR adó-vevő modulA WTD RTXM228-408 hűtetlen, 1310 nm-es DML lézer alapú 10 Gigabites SFP+ adó-vevőt úgy tervezték, hogy soros optikai adatokat továbbítson és fogadjon egymódusú optikai szálon 10 km-es távon.Kompatibilisek az ..

Ft21,600