Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

FiberHome

ORTH000663

A FiberHome ORTH000663 1G SFP LX adó-vevő egy nagy teljesítményű és költséghatékony kis méretű dugaszolható (SFP) egymódusú modul 1000BASE-LX Gigabit Ethernethez IEEE802.3z és 1G Fibre Channel alkalmazásonként. Kettős 1,25 Gbps/1,06 Gbps adatsebesség..

Ft9,000

ORTH001533

ORTH001533 – Eredeti FiberHome OM9382ES101 50GBASE-ER 1295/1309nm 40km PAM4 LC BIDI QSFP28 optikai modulMűszaki adatokFormafaktor: QSFP28Maximális adatátviteli sebesség: 53,125 GbpsHullámhossz: 1295nm-TX/1309nm-RXMax kábeltávolság: 40kmCsatlakozó: LC..

Ft576,000

ORTH001534

ORTH001534 – Eredeti FiberHome OM9382ES102 50GBASE-ER 1309/1295nm 40km PAM4 LC BIDI QSFP28 optikai modulMűszaki adatokFormafaktor: QSFP28Maximális adatátviteli sebesség: 53,125 GbpsHullámhossz: 1309nm-TX/1295nm-RXMax kábeltávolság: 40kmCsatlakozó: LC..

Ft576,000

ORTH001548

ORTH001548 – Eredeti FiberHome 50G QSFP28 1331nm 10km BIDI adó-vevő modulMűszaki adatokFormafaktor: QSFP28Maximális adatátviteli sebesség: 53,125 GbpsHullámhossz: 1331nm-TX/1271nm-RXMax kábeltávolság: 10kmCsatlakozó: LC simplexModulációs formátum: PA..

Ft396,000

ORTH001549

ORTH001549 – Eredeti FiberHome 50G QSFP28 1271nm 10km BIDI adó-vevő modulMűszaki adatokFormafaktor: QSFP28Maximális adatátviteli sebesség: 53,125 GbpsHullámhossz: 1271nm-TX/1331nm-RXMax kábeltávolság: 10kmCsatlakozó: LC simplexModulációs formátum: PA..

Ft396,000

ORTH001517

ORTH001517 - Eredeti FiberHome ORTH001517 10GEPON OLT PR30 SFP+ optikai adó-vevő modulJellemzőkTámogatja az IEEE802.3av és IEEE802.3bk PR30 és PR40 alkalmazásokat10G EPON 1577nm 10.3G folyamatos üzemmódú adó EML lézerrel, 1270nm 10.3G burst módú vevő..

Ft70,200

ORTH001546

A FiberHome ORTH001546 200G QSFP-DD ER4 optikai adó-vevő modul 200 Gb/s sebességet és akár 40 km-es átvitelt támogat SM szálon. Működik a nagy sebességű IDC kapcsolati megoldásokban, az 5G hálózati háttér-megoldásokban és így tovább.JellemzőkTámogatj..

Ft2,340,000

ORTH001373

A FiberHome ORTH001373 100G QSFP28 LR4 optikai adó-vevő modul 100 Gb/s-ot és akár 10 km-es átvitelt támogat SM szálon. Működik a nagy sebességű IDC csatlakozási megoldásokban és így tovább.JellemzőkTámogatja a 100 Gb/s bitsebességet, csatornánként 4x..

Ft212,400

FH-C2725L-CD10

Ez a FiberHome FH-C2725L-CD10 SFP28 adó-vevő 25 GBase-CWDM átvitelt biztosít akár 10 km-re az egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1270 nm-es hullámhosszon egy LC duplex csatlakozón keresztül. 25 GBASE Ethernet csatlakozási lehetőséget biztosít ..

Ft36,000

FH-C2925L-CD10

Ez a FiberHome FH-C2925L-CD10 SFP28 adó-vevő 25 GBase-CWDM átvitelt biztosít akár 10 km-re az egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1270 nm-es hullámhosszon egy LC duplex csatlakozón keresztül. 25 GBASE Ethernet csatlakozási lehetőséget biztosít ..

Ft36,000

FH-C3125L-CD10

Ez a FiberHome FH-C3125L-CD10 SFP28 adó-vevő 25 GBase-CWDM átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1270 nm-es hullámhosszon egy LC duplex csatlakozón keresztül. 25 GBASE Ethernet csatlakozási lehetőséget b..

Ft36,000

FH-C3325L-CD10

Ez a FiberHome FH-C3325L-CD10 SFP28 adó-vevő 25 GBase-CWDM átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1270 nm-es hullámhosszon egy LC duplex csatlakozón keresztül. 25 GBASE Ethernet csatlakozási lehetőséget b..

Ft36,000

FH-C3525L-CD10

Ez a FiberHome FH-C3525L-CD10 SFP28 adó-vevő 25 GBase-CWDM átvitelt biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1270 nm-es hullámhosszon egy LC duplex csatlakozón keresztül. 25 GBASE Ethernet csatlakozási lehetőséget biztosít a 2..

Ft36,000

FH-C3725L-CD10

Ez a FiberHome FH-C3725L-CD10 SFP28 adó-vevő 25 GBase-CWDM átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1270 nm-es hullámhosszon egy LC duplex csatlakozón keresztül. 25 GBASE Ethernet csatlakozási lehetőséget b..

Ft36,000

ORTH001359

A FiberHome ORTH001359 GPON-OLT-C++ egy nagy teljesítményű, C++ osztályú GPON OLT SFP adó-vevő, amelyet pont-többpont (P2MP) passzív optikai hálózati (GPON) alkalmazásokhoz terveztek. 2488 Mbps downstream és 1244 Mbps upstream duplex adatkapcsolati á..

Ft32,400

SFP-10G-40-2733-BI

A FiberHome SFP-10G-40-2733-BI egy üzem közben csatlakoztatható kisméretű SFP+ kétirányú adó-vevő modul, amelyet nagy hatótávolságú 10 Gb/s duplex optikai adatkommunikációs alkalmazásokhoz terveztek. Az SFP+ BiDi modul rendkívül megbízható 1270 nm-es..

Ft28,800

SFP-10G-40-3327-BI

A FiberHome SFP-10G-40-3327-BI egy üzem közben csatlakoztatható kisméretű SFP+ kétirányú adó-vevő modul, amelyet nagy hatótávolságú 10 Gb/s duplex optikai adatkommunikációs alkalmazásokhoz terveztek. Az SFP+ BiDi modul rendkívül megbízható 1330 nm-es..

Ft28,800

ORTH001275

A FiberHome ORTH001275 10 Gb/s hangolható SFP+ adó-vevő egy nagy teljesítményű integrált száloptikai adó-vevő, amely nagy sebességű soros kapcsolatot biztosít 9,95 Gb/s és 11,35 Gb/s közötti jelzési sebességgel. Megfelel a 10 gigabites kisméretű csat..

Ft234,000

ORTH000899

FiberHome ORTH000899 1,25G SFP 1310nm 40km adó-vevő modul..

Ft21,600

ORTH000777

FiberHome ORTH000777 1,25G SFP 1310nm 10-15km adó-vevő modul..

Ft10,800

ORTH001240

FiberHome ORTH001240 10G SFP+ 1310nm 10km adó-vevő modul..

Ft10,800

ORTH001255

FiberHome ORTH001255 10G SFP+ 1310nm 10km adó-vevő modul..

Ft10,800

ORTH001479

FiberHome ORTH001479 100G QSFP28 LAN WDM 40km adó-vevő modul..

Ft198,000

ORTH001450

FiberHome ORTH001450 10G SFP+ 1310nm 10km adó-vevő modulMűszaki adatokMárka: FiberHomeCikkszám: ORTH001450, MTRS-02X13-GKategória: Optikai modulFormafaktor: SFP+ Adatsebesség: 10 GbpsTávolság: 10kmHullámhossz: 1310 nmMédia: SMF..

Ft10,080