Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Boróka

EX-SFP-1GE-SX

Áttekintés és specifikációkTermékszám: EX-SFP-1GE-SXTerméknév: Kis méretű, dugaszolható 1000Base-SX Gigabit Ethernet optikaCikkszám: 740-011613Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring ..

Ft27,000

EX-SFP-1GE-LX

Áttekintés és specifikációkTermékszám: EX-SFP-1GE-LXTerméknév: Kis méretű, dugaszolható 1000Base-LX Gigabit Ethernet optikaCikkszám: 740-011614Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring ..

Ft28,800

EX-SFP-1GE-LH

Áttekintés és specifikációkTermékszám: EX-SFP-1GE-LHTerméknév: Kis méretű, dugaszolható 1000 Base-LH Gigabit Ethernet optikaCikkszám: 740-011612Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring..

Ft216,000

EX-SFP-1GE-T

Áttekintés és specifikációkTermékszám: EX-SFP-1GE-TTerméknév: Kis méretű, dugaszolható 10/100/1000 réz adó-vevő modulCikkszám: 740-013111Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Réz adó-vevőCsatlakozó: RJ-45Szabvány: 1000BASE-TJelát..

Ft36,000

SRX-SFP-1GE-SX

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SRX-SFP-1GE-SXTerméknév: Kis méretű, dugaszolható 1000Base-SX Gigabit Ethernet optikai modulCikkszám: 740-011613Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCSza..

Ft27,000

SRX-SFP-1GE-LX

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SRX-SFP-1GE-LXTerméknév: Kis méretű, dugaszolható 1000Base-LX Gigabit Ethernet optikaCikkszám: 740-011614Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring..

Ft28,800

SRX-SFP-1GE-T

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SRX-SFP-1GE-TTerméknév: Kis méretű, dugaszolható 1000Base-T Gigabit Ethernet modulCikkszám: 740-013111Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Réz adó-vevőCsatlakozó: RJ-45Szabvány: 1000BASE-TJ..

Ft36,000

SFP-1GE-LX

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SFP-1GE-LXTerméknév: GE SFP LX Plug In, ModulCikkszám: 740-031850Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring elérhető: IgenDigitális optikai felügye..

Ft46,800

SFP-1GE-SX-C

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SFP-1GE-SX-CTermék neve: 1000BASE-SX 850nm 500m adó-vevő modulCikkszám: 740-031851Sebesség: Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFPTerméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring elérhető: IgenDigitáli..

Ft18,000

EX-SFP-10GE-SR

Áttekintés és specifikációkTermékszám: EX-SFP-10GE-SRTerméknév: Kis méretű csatlakoztatható 10 Gigabit Ethernet (SFP+) SR optikaCikkszám: 740-021308Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMo..

Ft36,000

EX-SFP-10GE-LR

Áttekintés és specifikációkTermékszám: EX-SFP-10GE-LRTerméknév: Kis méretű csatlakoztatható 10 Gigabit Ethernet (SFP+) LR optikaCikkszám: 740-021309Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMo..

Ft43,200

EX-SFP-10GE-LRM

Áttekintés és specifikációkTermékszám: EX-SFP-10GE-LRMTerméknév: Kis méretű csatlakoztatható 10 Gigabit Ethernet (SFP+) LRM optikaCikkszám: 740-021310Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LC..

Ft43,200

QFX-SFP-10GE-SR

Áttekintés és specifikációkTermékszám: QFX-SFP-10GE-SRTerméknév: SFP+ 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet optika, 850nm, akár 300m átvitelhez MMF-enCikkszám: 740-021308Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlako..

Ft43,200

QFX-SFP-10GE-USR

Áttekintés és specifikációkTermékszám: QFX-SFP-10GE-USRTerméknév: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Ultra Short Reach optika, 850 nm 10 méteren OM1-en, 20 méteren OM2-n, 100 méteren OM3 többmódusú szálonCikkszám: 740-030658Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vev..

Ft36,000

SFPP-10GE-SR

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SFPP-10GE-SRTerméknév: 10 Gigabit Ethernet Short Reach SFP+Cikkszám: 740-031980Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring elérhető: IgenDigitál..

Ft36,000

SFPP-10GE-LR

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SFPP-10GE-LRTerméknév: 10 Gigabit Ethernet Long Reach SFP+Cikkszám: 740-031981Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring elérhető: IgenDigitáli..

Ft43,200

SFPP-10GE-ER

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SFPP-10GE-ERTerméknév: 10 Gigabit Ethernet Extended Reach SFP+Cikkszám: 740-031983Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring elérhető: IgenDigi..

Ft115,200

SFPP-10GE-ZR

Áttekintés és specifikációkTermékszám: SFPP-10GE-ZRTerméknév: SFP+ 10GE csatlakoztatható adó-vevő, SMF, 1550 nm 80 km-es átvitelhezCikkszám: 740-041612Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex L..

Ft172,800

SFPP-10G-DT-ZRC2

Műszaki adatokTermékszám: SFPP-10G-DT-ZRC2Termék neve: 10G-ZR Eth OTN hangolható SFP Plus 1,5W, 70°CCikkszám: 740-053356Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex LCMonitoring elérhető: IgenDigit..

Ft180,000

EX-SFP-10GE-DAC-1M

Műszaki adatokTermékszám: EX-SFP-10GE-DAC-1MTerméknév: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax rézkábel), 1MCikkszám: 740-030076Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: DACCsatlakozó: Nincs. Az adó-vevők állandóan ..

Ft28,800

EX-SFP-10GE-DAC-3M

Műszaki adatokTermékszám: EX-SFP-10GE-DAC-3MTerméknév: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax rézkábel), 3MCikkszám: 740-030077Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: DACCsatlakozó: Nincs. Az adó-vevők állandóan ..

Ft32,400

EX-SFP-10GE-DAC-5M

Műszaki adatokTermékszám: EX-SFP-10GE-DAC-5MTerméknév: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax rézkábel), 5MCikkszám: 740-031838Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: DACCsatlakozó: Nincs. Az adó-vevők állandóan ..

Ft36,000

EX-SFP-10GE-DAC-7M

Műszaki adatokTermékszám: EX-SFP-10GE-DAC-7MTerméknév: SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax rézkábel), 7MCikkszám: 740-030429Sebesség: 10 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: SFP+Terméktípus: DACCsatlakozó: Nincs. Az adó-vevők állandóan ..

Ft43,200

QFX-QSFP-40G-SR4

Műszaki adatokTermékszám: QFX-QSFP-40G-SR4Terméknév: QSFP+ 40GBase-SR4 40 Gigabit optika, 850nm, akár 150m átvitelhez MMF-enCikkszám: 740-067442, 740-032986Sebesség: 40 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: QSFP+Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: MP..

Ft46,800