Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Juniper 100G adó-vevő

JNP-QSFP-100G-SR4

Műszaki adatokTermékszám: JNP-QSFP-100G-SR4Terméknév: QSFP28 100GBase-SR4 optika akár 100 méteres átvitelhez párhuzamos MMF-en keresztülCikkszám: 740-061405Sebesség: 100 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: QSFP28Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: ..

Ft162,000

QSFP-100GBASE-LR4

Műszaki adatokTermékszám: QSFP-100GBASE-LR4Terméknév: 100GBASE-LR4 QSFP28 csatlakoztatható modul, csak Ethernet sebességet támogatCikkszám: 740-058732Sebesség: 100 Gigabit EthernetAdó-vevő típusa: QSFP28Terméktípus: Optikai adó-vevőCsatlakozó: Duplex..

Ft720,000

740-059312

Juniper 740-059312 CFP2-100G-ER4-D 100GBASE-ER4 CFP2 SMF 40km Duplex LC optikai adó-vevő IPU3A82HAACFP2-100G-ER4-DIEEE 802.3ba szabványnak megfelelő 100GBASE-ER4 CFP2 dugaszolható modul. Kettős sebességű (Ethernet és OTN sebesség) A belső hőmérséklet..

Ft3,240,000