Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

OM4 Multimode 40Gb

OM4-LC-LC-D1M

1 m (3,3 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ha..

Ft4,320

OM4-LC-LC-D2M

2 m (6,6 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ha..

Ft4,608

OM4-LC-LC-D3M

3 m (9,8 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ha..

Ft4,860

OM4-LC-LC-D5M

5 m (16,4 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez h..

Ft5,400

OM4-LC-LC-D7M

7 m (23 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ha..

Ft5,940

OM4-LC-LC-D10M

10 m (32,8 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft6,768

OM4-LC-LC-D15M

15 m (49,2 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft8,100

OM4-LC-LC-D20M

20 m (65,6 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft9,468

OM4-LC-LC-D30M

30 m (98,4 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft12,168

OM4-LC-LC-D50M

50 m (164 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez h..

Ft17,568

OM4-LC-LC-D80M

80 m (262,4 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez..

Ft25,668

OM4-LC-LC-D100M

100 m (328 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft31,068

OM4-LC-LC-D05M

0,5 m (1,6 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft4,320

OM4-LC-SC-D1M

1 m (3,3 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez h..

Ft4,320

OM4-LC-SC-D2M

2 m (6,6 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ha..

Ft4,608

OM4-LC-SC-D3M

3 m (9,8 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ha..

Ft4,860

OM4-LC-SC-D5M

5 m (16,4 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez h..

Ft5,400

OM4-LC-SC-D7M

7 m (23 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ha..

Ft5,940

OM4-LC-SC-D10M

10 m (32,8 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft6,768

OM4-LC-SC-D15M

15 m (49,2 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft8,100

OM4-LC-SC-D20M

20 m (65,6 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft9,468

OM4-LC-SC-D30M

30 m (98,4 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez ..

Ft12,168

OM4-LC-SC-D50M

50 m (164 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez h..

Ft17,568

OM4-LC-SC-D80M

80 m (262,4 láb) 40 Gb 50/125 OM4 LC-SC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelAz 50/125 μm-es OM4 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez..

Ft25,668