Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Alcatel-Lucent

1AB187280029

Ez az Alcatel-Lucent 1AB187280029 SFP adó-vevő 1000Base-LX átviteli sebességet biztosít akár 15 km-re egymódusú szálon (SMF) 1310 nm hullámhosszon LC-csatlakozó segítségével. Ellenáll a zord környezetnek is, és -40°C és +85°C közötti hőmérsékleten is..

Ft16,200

3FE25776AA

Ez az Alcatel-Lucent 3FE25776AA egy SFP (Small Form Factor Pluggable) adó-vevő, amely Double Fibre Single-Mode Fiber (SMF) optikai kábelen keresztül működik. Minimális garantált optikai költségvetése 24 dB, ami a legtöbb esetben körülbelül 80 km távo..

Ft18,720

1AB187280065

Ez az Alcatel-Lucent 1AB187280065 SFP adó-vevő 3 GBase-LX átviteli sebességet biztosít akár 15 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. -40 és 85 C közötti hőmérsékleten tud működni. Ezt a kön..

Ft7,920

1AB390930004

Ez az Alcatel-Lucent 1AB390930004 SFP+ adó-vevő 10 GBase-SR átviteli sebességet biztosít akár 300 méterig többmódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. Ezt a könnyen telepíthető, üzem közben cserélhető adó-vevőt úg..

Ft21,600

3HE05894AA

Alcatel-Lucent 3HE05894AA SFP+ 10GE ZR LC adó-vevő modulEz az Alcatel-Lucent 3HE05894AA SFP+ adó-vevő 10 GBase-ZR átviteli sebességet biztosít akár 80 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1550 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. ..

Ft180,000

3HE05036AA

Alcatel-Lucent 3HE05036AA SFP+ 10GE ER LC adó-vevő modulEz az Alcatel-Lucent 3HE05036AA SFP+ adó-vevő 10 GBase-ER átviteli sebességet biztosít akár 40 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1550 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. ..

Ft72,000

3HE04823AA

Alcatel-Lucent 3HE04823AA SFP+ 10GE LR LC adó-vevő modulEz az Alcatel-Lucent 3HE04823AA SFP+ adó-vevő akár 10 km-es kapcsolathosszt is támogat LC duplex SMF szálon keresztül. Ez az adó-vevő kompatibilis az SFF-8431, SFF-8432 és IEEE 802.3ae szabványo..

Ft36,000

3HE04824AA

Alcatel-Lucent 3HE04824AA SFP+ 10GE SR LC adó-vevő modulEz az Alcatel-Lucent 3HE04824AA SFP+ adó-vevő akár 400 méteres kapcsolathosszt támogat OM4 MMF-en (300 méter OM3 MMF felett) egy LC duplex csatlakozón keresztül. Ez az adó-vevő kompatibilis az S..

Ft30,600

3HE00028CA

Alcatel-Lucent 3HE00028CA SFP-GIGE-LX-LC ROHS 6/6 DDM optikai adó-vevőEz az Alcatel-Lucent 3HE00028CA SFP adó-vevő 1000Base-LX átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozó..

Ft18,000

3HE00027CA

Alcatel-Lucent 3HE00027CA 1000BASE-SX SFP adó-vevő modulEz az Alcatel-Lucent 3HE00027CA SFP adó-vevő 1000Base-SX átviteli sebességet biztosít akár 550 méterig többmódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. Ezt a ..

Ft18,000

3HE00062CB

Alcatel-Lucent 3HE00062CB 1000BASE-TX SFP adó-vevő modulEz az Alcatel-Lucent 3HE00062CB réz SFP adó-vevő modul 1000Base-TX átviteli sebességet biztosít 100 méterig Cooper csavart érpárú kábelen keresztül. Az SFP modul normál 0°-70°C hőmérsékleti tart..

Ft34,200

1AB373120002

Alcatel-Lucent 1AB373120002 OC-3/STM-1 ULH SFP adó-vevő modulEz az Alcatel-Lucent 1AB373120002 SFP adó-vevő 1000Base-CWDM átviteli sebességet biztosít akár 150 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) 1510 nm hullámhosszon LC-csatlakozóval. Az MSA-szabvá..

Ft12,600

1AB196360006

Alcatel-Lucent 1AB196360006 622M OC-12/STM-4 LR LC; 40 km; 1310 nm-es SFP adó-vevőMűszaki adatokGyártó: Alcatel-LucentCikkszám: 1AB196360006Forma tényező: SFPPort interfész: 1 x 622 MBase LCInterfész részletei: 622MBase OC-12/STM-4 LRAdatsebesség: 62..

Ft36,000

1AB196360005

Alcatel-Lucent 1AB196360005 622M OC-12/STM-4 IR LC; 15 km; 1310 nm-es SFP adó-vevőMűszaki adatokGyártó: Alcatel-LucentCikkszám: 1AB196360005Forma tényező: SFPCsatlakozó: LCInterfész részletei: 622MBase OC-12/STM-4 IRAdatsebesség: 622 MbpsHullámhossz:..

Ft27,000

1AB196360004

Alcatel-Lucent 1AB196360004 622MBase OC-12/STM-4 IR LC, 15 km, 1310 nm SFP adó-vevőMűszaki adatokGyártó: Alcatel-LucentCikkszám: 1AB196360004Forma tényező: SFPCsatlakozó: LCInterfész részletei: 622MBase OC-12/STM-4 IRAdatsebesség: 622 MbpsHullámhossz..

Ft21,600

1AB196370009

Alcatel-Lucent 1AB196370009 2,488 Gbps OC-48/STM-16/2,5G SONET LR2 SMF 80km 1550nm LC csatlakozó SFPMűszaki adatokGyártó: Alcatel-LucentCikkszám: 1AB196370009Forma tényező: SFPCsatlakozó: LCInterfész részletei: 2,5 GB OC-48/STM-16/2,5G SONET ZXAdatse..

Ft61,200

1AB416150001

Alcatel-Lucent 1AB416150001 9.8304G 1.4KM I-temp S1:1 optikai modulEz az 1AB416150001 egy 10 G-os egymódusú, 1,4 km-es SFP+ optikai modul, amelyet az Alcatel-Lucent gyárt. Főleg Alcatel-Lucent switchekben, bázisállomásokban, szerverekben és egyéb kom..

Ft9,000

3FE25774AA01

Alcatel-Lucent 3FE25774AA 1000Base LX LC, 10 km, 1310 nm SFP adó-vevőMűszaki adatokGyártó: Alcatel-LucentCikkszám: 3FE25774AA01Forma tényező: SFPCsatlakozó: LC DuplexSebesség: 1,25GFő alkalmazás: 1000BASE-LXKözepes: EgymódúMSA-szabvány: SFP adó-vevőH..

Ft10,800

3FE53441BA01

Alcatel-Lucent 3FE53441BA TX-2.5G/RX-1.25G GPON OLT SFP (TX-1490nm/RX-1310nm SMF Class C+ 20km SC DDM)Az Alcatel-Lucent 3FE53441BA01 SFP adó-vevő 2,4 Gbs/1,2 Gbs-C+ átviteli sebességet biztosít akár 20 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, ..

Ft21,600

3FE53441AA

Alcatel-Lucent 3FE53441AA GPON OLT SFP B+ Ctemp optikai adó-vevőEz az Alcatel-Lucent 3FE53441AA SFP adó-vevő 2,4 Gbs/1,2 Gbs-B+ átviteli sebességet biztosít akár 20 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1490 nmTx/1310 nmRx hullámhosszon SC ..

Ft21,600

1AZ565750001

Alcatel-Lucent 1AZ565750001 GiGE TX réz RJ-45 optikai modulEz az Alcatel-Lucent 1AZ565750001 SFP adó-vevő akár 100 méteres kapcsolathosszt is támogat rézkapcsolaton keresztül, RJ-45 csatlakozón keresztül. Az alacsony fogyasztású, üzem közben cserélhe..

Ft18,000

1AB375650046

Alcatel-Lucent 1AB375650046 XFP DWDM C-sáv Hangolható 10G 80km OC192 WOTRBSVGAAEz az Alcatel-Lucent XFP adó-vevő 10 GBase-DWDM átviteli sebességet biztosít akár 80 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1530-1560 nm hullámhosszon LC-csatlako..

Ft104,400

3HE00035CA

Alcatel-Lucent 3HE00035CA IPUIBDPDAA SFP OC-3/STM-1 IR-1 R6/6 DDM 40/85C optikai adó-vevő modulEz az Alcatel-Lucent 3HE00035CA SFP adó-vevő 100Base-LX átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hul..

Ft32,400

3HE00564CA

Alcatel-Lucent 3HE00564CA IPUIBD7DAA XFP 10GE LR LC 10km ROHS 6/6 0/70C optikai adó modulEz az Alcatel-Lucent 3HE00564CA XFP adó-vevő 10 GBase-LR átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámho..

Ft36,000