Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

H3C

SFP-GE-SX-MM850-A

Ez a H3C SFP-GE-SX-MM850-A optika egy nagy teljesítményű és költséghatékony kis méretű dugaszolható adó-vevő. Alkalmas 1000BASE-SX Gigabit Ethernet és 1G Fibre Channel alkalmazásokhoz. A termék akár 550 méteres kapcsolathosszt is támogat többmódusú s..

Ft45,000

SFP-GE-SX-MM850-D

A H3C SFP-GE-SX-MM850-D egy SFP (Small Form Factor Pluggable) adó-vevő, amely duplex többmódusú optikai szálon működik. Minimális garantált optikai költségvetése 7,5 dB, ami a legtöbb esetben körülbelül 550 m távolság elérésére elegendő. Ez az adó-ve..

Ft21,600

SFP-GE-LX-SM1310-D

Ez a H3C SFP-GE-LX-SM1310-D SFP modul alkalmas H3C hálózati berendezésekkel való használatra. Ez a működés közben csatlakoztatható adó-vevő 1310 nm-es FP adót és PIN-vevőt tartalmaz egy LC Duplex csatlakozóba. 1 GbE szálas csatlakozást biztosít maxim..

Ft19,800

SFP-GE-LH40-SM1310-D

Ez a H3C SFP-GE-LH40-SM1310-D egy nagy teljesítményű és költséghatékony kis méretű dugaszolható (SFP) adó-vevő 1000BASE-EX Gigabit Ethernet és 1G Fibre Channel alkalmazáshoz. Teljes mértékben megfelel az SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) előírásaina..

Ft46,800

SFP-GE-LH40-SM1550

Ez a H3C SFP-GE-LH40-SM1550 egy nagy teljesítményű és költséghatékony kis méretű dugaszolható (SFP) adó-vevő 1000BASE-EX Gigabit Ethernet és 1G Fibre Channel alkalmazásokhoz. Teljes mértékben megfelel az SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) előírásaina..

Ft50,400

SFP-GE-LH80-SM1550-D

Ez a H3C SFP-GE-LH80-SM1550-D egy nagy teljesítményű és költséghatékony kis méretű dugaszolható (SFP) adó-vevő 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet és 1G Fibre Channel alkalmazáshoz. Teljes mértékben megfelel az SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) előírásaina..

Ft180,000

SFP-GE-LX-SM1310-BIDI

Ez a H3C SFP-GE-LX-SM1310-BIDI egy nagy teljesítményű és költséghatékony, kisméretű dugaszolható (SFP) kétirányú adó-vevő 1000BASE-BX Gigabit Ethernet és 1G Fibre Channel alkalmazáshoz. Teljes mértékben megfelel az SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) ..

Ft57,600

SFP-GE-LX-SM1490-BIDI

Ez a H3C SFP-GE-LX-SM1490-BIDI egy nagy teljesítményű és költséghatékony kis méretű dugaszolható (SFP) kétirányú adó-vevő 1000BASE-BX Gigabit Ethernet és 1G Fibre Channel alkalmazáshoz. Teljes mértékben megfelel az SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) ..

Ft57,600

SFP-XG-SX-MM850

Ez a H3C SFP-XG-SX-MM850 SFP+ adó-vevő akár 400 méteres kapcsolathosszt támogat OM4 MMF-en (300 méter OM3 MMF felett) egy LC duplex csatlakozón keresztül. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhető el, az SFF-..

Ft36,000

SFP-XG-SX-MM850-D

Ez a H3C SFP-XG-SX-MM850-D adó-vevő nagy teljesítményű és költséghatékony SFP+, amely 10,3125 Gbps (10GBASE-SR) vagy 9,953 Gbps (10GBASE-SW) adatátviteli sebességet támogat többmódusú optikai kábelen keresztül. Ez a 10 GBase-SR SFP+ adó-vevő úgy van ..

Ft36,000

SFP-XG-LX-SM1310-D

Ez a H3C SFP-XG-LX-SM1310-D SFP+ adó-vevő akár 10 km-es kapcsolathosszt is támogat LC duplex SMF szálon keresztül. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhető el, az SFF-8472 szabvány szerint. Alacsony fogyaszt..

Ft36,000

SFP-XG-LX-SM1310-E

Ez a H3C SFP-XG-LX-SM1310-D egy nagy teljesítményű és költséghatékony SFP+ adó-vevő modul, amely 10,3125 Gbps (10GBASE-LR) vagy 9,953 Gbps (10GBASE-LW) adatsebességet támogat egymódusú optikai szálon keresztül. Az SFP+ adó-vevő modul teljes mértékben..

Ft36,000

SFP-XG-LH40-SM1550-D

Ez a H3C SFP-XG-LH40-SM1550-D egy nagy teljesítményű és költséghatékony SFP+ adó-vevő modul, amely 10,3125 Gbps (10GBASE-ER) vagy 9,953 Gbps (10GBASE-EW) adatsebességet támogat egymódusú optikai szálon keresztül. Az SFP+ adó-vevő modul teljes mértékb..

Ft162,000

SFP-XG-LH80-SM1550-D

Ez a H3C SFP-XG-LH80-SM1550-D 10 GBase-ZR csatlakozást biztosít maximum 80 km-es (49,6 mérföld) távolságig egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1550 nm hullámhosszon. Ez az adó-vevő megfelel a 2011/65/EU RoHS-irányelvnek. A digitális diagnosztik..

Ft162,000

SFP-XG-CPRI-IR-SM1310

SFP-XG-CPRI-IR-SM1310 – Eredeti H3C 1250 Mbps 1310nm 1,4 km Duplex LC SMF SFP adó-vevő modulMűszaki adatokFormafaktor: SFP+Adatsebesség: 4,91-10,31 GbpsCsatlakozó: Duplex LCSzáltípus: SMFHullámhossz: 1310 nmSzálátmérő (µm): 9/125Maximális távolság: 1..

Ft36,000

UN-SFP-XG-SX-MM850-A1

UN-SFP-XG-SX-MM850-A1 – Eredeti H3C 10G SFP+ SR optikai adó-vevő (850 nm, 300 m, LC)Műszaki adatokFormafaktor: SFP+Adatsebesség: 10 GbpsCsatlakozó: Duplex LCSzáltípus: MMFHullámhossz: 850 nmMaximális távolság: 300 mDigitális diagnosztikai felügyelet:..

Ft23,400

UN-SFP-XG-SX-MM850-E1

UN-SFP-XG-SX-MM850-E1 – Eredeti H3C SFP+ adó-vevő, LC-duplex, 10GBASE-SR, többmódusú optikai szál, 850nm, 300M, 0°C/+70°C, DDMMűszaki adatokFormafaktor: SFP+Adatsebesség: 10 GbpsCsatlakozó: Duplex LCSzáltípus: MMFHullámhossz: 850 nmMaximális távolság..

Ft36,000

SFP-FC-8G-SW-MM850

A H3C SFP-FC-8G-SW-MM850 egy SFP+ (Small Form Factor Pluggable) adó-vevő, amely duplex multimódusú szálon keresztül működik. Ez az adó-vevő csúcsminőségű VSCEL lézeradót használ, 850 nm névleges hullámhosszon. Támogatja a DDM/DOM optikai diagnosztiká..

Ft59,400

XFP-SX-MM850

A H3C XFP-SX-MM850 egy XFP adó-vevő modul 9,95 Gbps és 11,1 Gbps közötti adatátviteli alkalmazásokhoz. Az adó-vevő megfelel a jelenlegi XFP Multi-Source Agreement (MSA) specifikációnak, 10 Gigabit Ethernet 10GBASE-SR/SW per IEEE 802.3ae és 10G Fibre ..

Ft59,400

QSFP-40G-SR4-MM850

A H3C QSFP-40G-SR4-MM850 QSFP+ adó-vevő 12 szálas MTP/MPO csatlakozódugót fogad el, és akár 150 méteres kapcsolatot is elérhet az OM4 MMF felett (100 méter az OM3 felett). Ez az adó-vevő kompatibilis a QSFP+ MSA, az IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 és a 4x10..

Ft91,800

QSFP-40G-CSR4-MM850

A H3C QSFP-40G-CSR4-MM850 QSFP+ optikai adó-vevő modult 40 GBASE Ethernet átviteli sebességre tervezték 400 m-ig többmódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm hullámhosszon MTP/MPO-12 csatlakozón keresztül. Ez az adó-vevő kompatibilis a QSFP+ MSA, az IEE..

Ft93,600

QSFP-40G-BIDI-SR-MM850

A H3C QSFP-40G-BIDI-SR-MM850 QSFP+ optikai adó-vevő modult 40 GBASE Ethernet átviteli sebességre tervezték 150 méterig OM4 multimódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm hullámhosszon LC csatlakozón keresztül. Nagy sűrűségű és alacsony fogyasztású 40 GBA..

Ft176,400

QSFP-40G-LR4-WDM1300

A H3C QSFP-40G-LR4-WDM1300 QSFP+ optikai adó-vevő modult 40 GBASE Ethernet átviteli sebességre tervezték, akár 10 km-re egymódusú szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon, duplex LC-csatlakozókon keresztül. Ez az adó-vevő kompatibilis a QSFP+..

Ft234,000

QSFP-40G-LR4-PSM1310

A H3C QSFP-40G-LR4-PSM1310 QSFP+ optikai adó-vevő modult 40 GBASE Ethernet átviteli sebességgel való használatra tervezték akár 10 km-es egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm hullámhosszon MTP/MPO csatlakozón keresztül. Nagy sűrűségű és a..

Ft151,200