Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Moxa SFP-2.5GMLC-T SFP modul 1 db 2.5GBaseFX porttal LC csatlakozóval, több módú, 170, 200, 550, 600 m átvitelhez, -40 és 85 °C közötti üzemi hőmérséklet

  • Gyártó: Moxa
  • Alkatrészszám: SFP-2.5GMLC-T
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft46,800

Moxa SFP-2.5GMLC-T SFP modul 1 db 2.5GBaseFX porttal LC csatlakozóval, több módú, 170, 200, 550, 600 m átvitelhez, -40 és 85 °C közötti üzemi hőmérséklet
A Moxa kis méretű, dugaszolható adó-vevő (SFP) Ethernet szálas moduljai a 2,5 Gigabit Ethernet számára a kommunikációs távolságok széles skáláján biztosítanak lefedettséget.

Műszaki adatok
  • Cikkszám: SFP-2.5GMLC-T
  • Terméktípus: SFP-2.5G sorozat
  • Termék: SFP modul 1 db 2,5 GBaseFX porttal LC csatlakozóval, több módú, 170, 200, 550, 600 m-es átvitelhez, -40 és 85 °C közötti üzemi hőmérséklet
  • Ethernet interfész
    • Csatlakozók: Duplex LC csatlakozó
    • Adó-vevő típusa: Több üzemmódú
    • Szálkábel típusa: OM1, OM2, OM3, OM4
    • Tipikus távolság: 170m@OM1, 200m@OM2, 550m@OM3, 600m@OM4
    • Hullámhossz
      • Tipikus (nm): 850
      • TX tartomány (nm): 830-860
      • RX tartomány (nm): 830-860
    • Optikai teljesítmény
      • TX tartomány (dBm): -1 és -7,5 között
      • RX tartomány (dBm): 0 és -13,5 között
    • Link Költségvetés (dB): 6
    • Diszperziós büntetés (dB): 2.5
  • Teljesítmény paraméterek
    • Áramfelvétel: max. 1 W
  • Környezeti korlátok
    • Üzemi hőmérséklet: -40 és 85°C között (-40 és 185°F között)
    • Tárolási hőmérséklet (a csomag tartalmazza): -40-85°C (-40-185°F)
    • Környezeti relatív páratartalom: 5-95% (nem lecsapódó)
  • Szabványok és tanúsítványok
    • Biztonság: CE, FCC, IEC 60825-1, UL 62368-1, IEC 62368-1, EN 62368-1

A Moxa SFP-2.5GMLC-T-ről további információkért látogasson el a Moxa webhelyére:
https://www.moxa.com/en/products/accessories/sfp-modules/2-5-gigabit-ethernet-sfp-modules/sfp-2-5g-series/sfp-2-5gmlc-t

 

Ez a(z) SFP-2.5GMLC-T 100%-ban eredeti Moxa termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Moxa eszközeivel. A Moxa SFP-2.5GMLC-T SFP modul 1 db 2.5GBaseFX porttal LC csatlakozóval, több módú, 170, 200, 550, 600 m átvitelhez, -40 és 85 °C közötti üzemi hőmérséklet pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon