Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Brocade Ethernet QSFP+

57-1000128-01

A Brocade 40GBASE-SR4 QSFP+ 57-1000128-01 optikai adó-vevő modul 12 szálas MTP/MPO dugós csatlakozót fogad el, amely akár 150 méteres kapcsolatot is elérhet az OM4 MMF felett (100 méter az OM3 felett). Ez az adó-vevő kompatibilis a QSFP+ MSA, az IEEE..

Ft86,400

57-1000296-01

A Brocade 40GBASE-SR4 QSFP+ 57-1000296-01 jelű optikai adó-vevő modul 12 szálas MTP/MPO csatlakozódugót tartalmaz, amelyek akár 300 méteres kapcsolatot is elérhetnek az OM4 MMF felett (100 méter az OM3 felett). Digitális diagnosztikai funkciók is elé..

Ft126,000

57-1000326-01

Az 57-1000326-01 Brocade 100GBASE-SR4 QSFP28 (négy kis méretű, dugaszolható 28) adó-vevő, amelyet többmódusú optikai szálon keresztüli működésre terveztek. A modul minimális garantált optikai költségvetése 1,9 dB, ami a legtöbb esetben elegendő ahhoz..

Ft162,000

57-1000129-01

Brocade 57-1000129-01 40GBASE-SR4 QSFP+ optikai adó-vevő XBR-40G-SR4-INT-0286Műszaki adatokMárka: BrocadeCikkszám: 57-1000129-01MPN: XBR-40G-SR4-INT-0286Származási hely: Fülöp-szigetekFormafaktor: QSFP+Hullámhossz: 850 nmTávolság: 100MAdatsebesség (m..

Ft57,600

XBR-40G-SR-BIDI-0287

Brocade XBR-40G-SR-BIDI-0287 40GbE BiDi Ethernet QSFP+ adó-vevő modul 57-1000339-01A Brocade QSFP 40 Gbps BiDirectional (BiDi) adó-vevő duplex LC-csatlakozós interfésszel ellátott, dugaszolható optikai adó-vevő a rövid hatótávolságú adatkommunikációs..

Ft100,800