Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

HGTECH

MXPD-033S

MXPD-033S – Eredeti HGTECH 155M 1310nm 15km SMF SFP adó-vevőJellemzők  Akár 155 millió adatátviteli sebességEgyetlen +3,3V tápegység DDM funkció implementálva Külső kalibrálásÜzem közben csatlakoztathatóVevő jelkimenetének elveszt..

Ft3,600

MXPD-243MD

Általános információGyártó: HG Genuine (HGTECH)MPN: MXPD-243MDAdó-vevő típusa: 1000 BASE_LX_SFPCsatlakozó típusa: LCHullámhossz (nm): 1310Átviteli távolság (m): 40000 (9um)Digitális diagnosztikai felügyelet: IgenDiagnosztikai információkHőmérséklet (..

Ft7,200

MTRS-6E21-01

Az MTRS-6E21-01 egy nagy teljesítményű, költséghatékony modul, amely támogatja a Multi Rate 2,125-6,25 Gbps-t és az SM-szálon akár 2 km-es átviteli távolságot. Az adó-vevő két részből áll: Az adó rész egy 1310 nm-es FP lézert és egy meghajtót tartalm..

Ft4,320

MTRS-6E31-01

Az MTRS-6E31-01 egy nagy teljesítményű, költséghatékony modul, amely támogatja a Multi Rate 3,072-6,144 Gbps-t és az SM-szálon akár 15 km-es átviteli távolságot. Az adó-vevő két részből áll: Az adó rész egy 1310 nm-es DFB lézert és egy meghajtót tart..

Ft7,920

MTRS-02X13-G

Az MTRS-02X13-G egy nagy teljesítményű, költséghatékony modul, amely akár 10,3125 Gbps adatsebességet és akár 10 km-es átviteli távolságot támogat egymódusú optikai szálon. Az adó-vevő két részből áll: Az adó rész egy 1310 nm-es DFB TOSA-t és egy léz..

Ft11,520