Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

OM3 Multimode 10Gb

OM3-LC-LC-D1M

1 m (3,3 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez ..

Ft4,320

OM3-LC-LC-D2M

2 m (6,6 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez ..

Ft4,608

OM3-LC-LC-D3M

3 m (9,8 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez ..

Ft4,860

OM3-LC-LC-D5M

5 m (16,4 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez..

Ft5,400

OM3-LC-LC-D7M

7 m (23 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez ..

Ft5,940

OM3-LC-LC-D10M

10 m (32,8 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft6,768

OM3-LC-LC-D15M

15 m (49,2 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft8,100

OM3-LC-LC-D20M

20 m (65,6 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft9,468

OM3-LC-LC-D30M

30 m (98,4 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft12,168

OM3-LC-LC-D50M

50 m (164 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez..

Ft17,568

OM3-LC-LC-D80M

80 m (262,4 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. ..

Ft25,668

OM3-LC-LC-D100M

100 m (328 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft31,068

OM3-LC-LC-D05M

0,5 m (1,6 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-LC UPC Duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft4,320

OM3-LC-ST-D1M

1 m (3,3 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-ST UPC duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez ..

Ft4,320

OM3-LC-ST-D2M

2 m (6,6 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-ST UPC duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez ..

Ft4,608

OM3-LC-ST-D3M

3 m (9,8 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC-ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez..

Ft4,860

OM3-LC-ST-D5M

5 m (16,4 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft5,400

OM3-LC-ST-D7M

7 m (23 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC ST UPC duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. Ez a..

Ft5,940

OM3-LC-ST-D10M

10 m (32,8 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC ST UPC duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft6,768

OM3-LC-ST-D15M

15 m (49,2 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC ST UPC duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft8,100

OM3-LC-ST-D20M

20 m (65,6 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC ST UPC duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft9,468

OM3-LC-ST-D30M

30 m (98,4 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC ST UPC duplex többmódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft12,168

OM3-LC-ST-D50M

50 m (164 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz. E..

Ft17,568

OM3-LC-ST-D80M

80 m (262,4 láb) 10 Gb 50/125 OM3 LC ST UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábelEz az OM3 duplex többmódusú száloptikai kábel ideális 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP+ és QSFP+ tranceiverek csatlakoztatásához 10 gigabites hálózati kapcsolatokhoz...

Ft25,668