Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Huawei 25GE optikai modulok

02311KNR

02311KNR – Eredeti Huawei SFP-25G-SR 25GBase-SR optikai adó-vevő, SFP28, 25G, több módú modul (850 nm, 0,1 km, LC)AlapinformációkModul neve: SFP-25G-SRCikkszám: 02311KNRModell: SFP-25G-SRForma tényező: SFP28Alkalmazási szabvány: 25GBASE-SRCsatla..

Ft57,600

34060779

34060779 - Eredeti Huawei SFP-16GFC-2 optikai adó-vevő, SFP+, 850 nm, 14,025 Gbps, -7,8 dBm, 0 dBm, -10,5 dBm, LC, MMF, 0,1 km..

Ft30,600

34061254

34061254 - Eredeti Huawei OMXD30011 optikai adó-vevő, 25 GBase-SR, 0,1 km..

Ft59,400

34061631

34061631 - Eredeti Huawei 25G-850nm-0,1km-MM-SFP28 optikai adó-vevő, 25 GBase-SR, 0,1 km..

Ft35,280

02312PDK

02312PDK – Eredeti Huawei SFP28-25G-850nm-0,1km-MM nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 850 nm, 25G, -8,4 dBm, 2,4 dBm, -10,3 dBm, LC, MM, 0,1 km..

Ft35,280

34061618

34061618 - Eredeti Huawei SFP28-25G-1310nm-10km-SM nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 1310nm, 25G, -7dBm, 2dBm, -13.3dBm, LC, SMF, 10km..

Ft12,960

34062047

34062047 - Eredeti Huawei SFP28-25G-1310nm-20km-SM nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 1310nm, 25G, -7dBm, 2dBm, -13.3dBm, LC, SMF, 20km..

Ft115,200

34061964

34061964 - Eredeti Huawei LTF2325-BH+ BiDi adó-vevő, SFP28, 1270 nm Tx, 1330 nm Rx, 25 Gb/s, -4 dBm, 2 dBm, -10,3 dBm, LC, 10 ~ 40 km, 185°C..

Ft22,320

34061965

34061965 - Eredeti Huawei LTF3225-BH+ BiDi adó-vevő, SFP28, 1330 nm Tx, 1270 nm Rx, 25 Gb/s, -4 dBm, 2 dBm, -10,3 dBm, LC, 10 ~ 40 km, 185°C..

Ft22,320

34062060

34062060 - Eredeti Huawei MBS-7C51-27 BiDi adó-vevő, SFP28, 1270 nm Tx, 1330 nm Rx, 25 Gb/s, -4 dBm, 2 dBm, -10,3 dBm, LC, 20 km..

Ft142,200

34062061

34062061 - Eredeti Huawei MBS-7C51-33 BiDi adó-vevő, SFP28, 1330 nm Tx, 1270 nm Rx, 25 Gb/s, -4 dBm, 2 dBm, -10,3 dBm, LC, 20 km..

Ft142,200

34062330

34062330 - Eredeti Huawei FLS25E112S-C27 nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 1271 nm, 25,78125 Gb/s, 1 dBm, 7 dBm, -14 dBm, LC..

Ft91,800

34062331

34062331 - Eredeti Huawei FLS25E112S-C29 nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 1291 nm, 25,78125 Gb/s, 1 dBm, 7 dBm, -14 dBm, LC..

Ft91,800

34062332

34062332 - Eredeti Huawei FLS25E112S-C31 nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 1311 nm, 25,78125 Gb/s, 1 dBm, 7 dBm, -14 dBm, LC..

Ft91,800

34062333

34062333 - Eredeti Huawei FLS25E112S-C33 nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 1331 nm, 25,78125 Gb/s, 1 dBm, 7 dBm, -14 dBm, LC..

Ft91,800

34062334

34062334 - Eredeti Huawei FLS25E112S-C35 nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 1351 nm, 25,78125 Gb/s, 1 dBm, 7 dBm, -14 dBm, LC..

Ft91,800

34062335

34062335 - Eredeti Huawei FLS25E112S-C37 nagy sebességű adó-vevő, SFP28, 1371 nm, 25,78125 Gb/s, 1 dBm, 7 dBm, -14 dBm, LC..

Ft91,800

34061585

34061585 - Eredeti Huawei 32G-850nm-0,1km-MM-SFP28 optikai adó-vevő, 32 GBase-SR, 0,1 km..

Ft104,400