Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Szövetséges Telesis

AT-SPFX-2

Allied Telesis AT-SPFX/2 2km, 100FX (LC), 1310nm SFP modulAz Allied Telesis 100 Mbps SP sorozat a legújabb iparági szabványt kínálja a rugalmas, full-duplex, Fast Ethernet kapcsolat terén. Ezek az üzem közben cserélhető interfészek egyszerűen csatlak..

Ft25,200

AT-SPFX-2-90

Allied Telesis AT-SPFX/2-90 2 km, 100FX (LC), 1310 nm, TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SPFX sorozat a legújabb iparági szabványt kínálja a rugalmas, full duplex Fast Ethernet kapcsolat terén. Ezek az üzem közben cserélhető, üvegs..

Ft28,800

AT-SPFX-15

Allied Telesis AT-SPFX/15 100FX (LC) egymódusú SFP, 15 km-es SFP modulAz Allied Telesis SPFX sorozat a legújabb iparági szabványt kínálja a rugalmas, full duplex Fast Ethernet kapcsolat terén. Ezek az üzem közben cserélhető, üvegszálas interfészek eg..

Ft28,800

AT-SPFX30-I

Allied Telesis AT-SPFX30/I 30 km, 100FX (LC), 1310 nm, I-Temp, TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulAz SPFX30/I hosszú távú lehetőséget kínál a hálózat akár 30 km-re történő kiterjesztésére. A 40°C és 105°C közötti ipari hőmérséklet-specifikáció rugalm..

Ft43,200

AT-SPFXBD-LC-13

Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 15km, 100FX, BiDi SFP (1310/1550) adó-vevő modulAz SPFXBD-LC 1310Tx/1550Rx vagy 1550Tx/1310Rx modellekben kapható. A legújabb iparági szabványt kínálja a rugalmas, full-duplex Fast Ethernet csatlakozásban. Ezek az üzem ..

Ft36,000

AT-SPFXBD-LC-15

Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-15 15km, 100FX, BiDi SFP (1550/1310) adó-vevő modulAz SPFXBD-LC 1310Tx/1550Rx vagy 1550Tx/1310Rx modellekben kapható. A legújabb iparági szabványt kínálja a rugalmas, full-duplex Fast Ethernet csatlakozásban. Ezek az üzem ..

Ft36,000

AT-SPTX-100MB-00

Allied Telesis AT-SPTX/100MB-00 10/100TX (RJ45), SFP, 100m SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SPTX réz opciót kínál a hálózat kiterjesztésére (akár 100 méterre).Alkalmazható termékekMCF3000 sorozatAz Allied Telesis SPTX/100MB-00 készülékről további ..

Ft50,400

AT-SPTXc

Allied Telesis AT-SPTXc 10/100/1000T SFP, RJ-45 (100 m) SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatlakoztathatók minde..

Ft43,200

AT-SPTX-90

Allied Telesis AT-SPTX-90 10/100/1000T SFP, RJ-45 (100 m), TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csa..

Ft39,600

AT-SPTX-I

Allied Telesis AT-SPTX/I 10/100/1000T SFP, RJ-45 (100 m), I-Temp SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatlakoztatha..

Ft63,000

AT-SPEX

Allied Telesis AT-SPEX 1000EX SFP, LC, MMF, 1310 nm, 2 km, TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulA SPEX 2 km-es többmódusú optikai szálat (1310 nm) kínál a hálózat bővítéséhez. A SPEX kompatibilis az összes Allied Telesis termékcsaláddal, amely SFP port..

Ft36,000

AT-SPEX-E

Allied Telesis AT-SPEX/E 1000EX SFP, LC, MMF, 1310 nm, 2 km, Ext-Temp, TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulA SPEX/E 2 km-es többmódusú optikai szálat (1310 nm) kínál a hálózat bővítéséhez. A SPEX kompatibilis az összes Allied Telesis termékcsaláddal, ..

Ft39,600

AT-SPSX

Allied Telesis AT-SPSX 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550 m SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatlakoztathatók..

Ft28,800

AT-SPSX-90

Allied Telesis AT-SPSX-90 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550 m, TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszer..

Ft28,800

AT-SPSX-I-90

Allied Telesis AT-SPSX/I-90 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550 m, I-Temp, TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfész..

Ft54,000

AT-SPSX-E

Allied Telesis AT-SPSX/E 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550 m, Ext-Temp SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatl..

Ft57,600

AT-SPLX10

Allied Telesis AT-SPLX10 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 nm (10 km) SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatlakoztathatók..

Ft59,400

AT-SPLX10a

Allied Telesis AT-SPLX10a 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 nm (10 km), TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűe..

Ft41,400

AT-SPLX10-I

Allied Telesis AT-SPLX10/I 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 nm, (10 km), I-Temp SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatla..

Ft64,800

AT-SPLX10-E

Allied Telesis AT-SPLX10/E 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 nm (10 km), Ext-Temp, TAA-kompatibilis SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfésze..

Ft86,400

AT-SPLX40

Allied Telesis AT-SPLX40 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 nm, (40 km) SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatlakoztatható..

Ft97,200

AT-SPLX40-E

Allied Telesis AT-SPLX40/E 1000LX SFP, LC, SMF, 1310 nm, (40 km) Ext-Temp SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatl..

Ft151,200

AT-SPZX120-I

Allied Telesis AT-SPZX120/I 1000LX SFP, LC, SMF (120 km), I-Temp SFP adó-vevő modulAz Allied Telesis SP sorozat rugalmas, teljes duplex Ethernet-kapcsolatot biztosít. Ezek az üzem közben cserélhető optikai és réz interfészek egyszerűen csatlakoztatha..

Ft252,000

AT-SPBD10-13

Allied Telesis AT-SPBD10-13 10 km, 1G, SMF, BiDi, LC (1310Tx/1490Rx) SFP adó-vevő modulAz SPBD10 1310Tx/1490Rx vagy 1490Rx/1310Tx modellekben kapható. A legújabb iparági szabványt kínálja a rugalmas, full-duplex Gigabit Ethernet csatlakozásban. Ezek ..

Ft32,400