Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Brocade 1GbE SFP

XBR-000190

Brocade 1000BASE-T SFP réz adó-vevő modul, RJ-45 csatlakozó, 1 csomag 57-1000042-01Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: XBR-000190Gyártási cikkszám: 57-1000042-01Eszköz típusa: SFPAdatátviteli sebesség: 1000 MbpsTávolság: 100 mCsatlakozó: RJ45DDM..

Ft43,200

E1MG-SX-OM

A Brocade E1MG-SX-OM SFP adó-vevő akár 550 méteres kapcsolathosszt is támogat többmódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhető el,..

Ft18,000

E1MG-SX-OM-8

A Brocade E1MG-SX-OM SFP adó-vevő akár 550 méteres kapcsolathosszt is támogat többmódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhető el,..

Ft115,200

E1MG-LX-OM

Brocade 1000BASE-LX SFP Optic SMF adó-vevő modul, LC csatlakozó, optikai felügyeleti képesség, 1 csomag 33211-100Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: E1MG-LX-OMGyártási cikkszám: 33211-100Eszköz típusa: SFPAdatsebesség: 1,25 GbpsHullámhossz: 1310..

Ft18,000

E1MG-LX-OM-8

Brocade 1000BASE-LX SFP Optic SMF adó-vevő modul, LC csatlakozó, optikai felügyeleti képesség, 8-csomag 33211-100Műszaki adatokBrokát rendelési cikkszám: E1MG-LX-OM-8Gyártási cikkszám: 33211-100Eszköz típusa: SFPAdatsebesség: 1,25 GbpsHullámhossz: 13..

Ft144,000

33210-100

A Brocade 33210-100 Small Form Factor Pluggable (SFP) adó-vevők kompatibilisek a Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA) előírásaival. A Brocade 1000BASE-SX SFP adó-vevők nagy teljesítményű, költséghatékony modulok, amelyek kettős,..

Ft18,000