Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Alcatel-Lucent 3HE00564CA IPUIBD7DAA XFP 10GE LR LC 10km ROHS 6/6 0/70C optikai adó modul

  • Gyártó: Alcatel-Lucent
  • Alkatrészszám: 3HE00564CA
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft36,000

Alcatel-Lucent 3HE00564CA IPUIBD7DAA XFP 10GE LR LC 10km ROHS 6/6 0/70C optikai adó modul

Alcatel-Lucent 3HE00564CA IPUIBD7DAA XFP 10GE LR LC 10km ROHS 6/6 0/70C optikai adó modul

Ez az Alcatel-Lucent 3HE00564CA XFP adó-vevő 10 GBase-LR átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. 0 és 70 C közötti hőmérsékleten tud működni. Programozták, egyedileg sorosították, és tesztelték az adatforgalmat és az alkalmazásokat annak biztosítása érdekében, hogy az inicializálás és a teljesítmény azonos legyen. A zökkenőmentes hálózati integráció érdekében minden adó-vevőnk megfelel a Multi-Source Agreement (MSA) szabványainak. A termék további jellemzői közé tartozik a digitális optikai megfigyelés (DOM) támogatása, amely lehetővé teszi a valós idejű működési paraméterek elérését. Ez az adó-vevő megfelel a kereskedelmi megállapodásokról szóló törvénynek (TAA).

Műszaki adatok

  • Gyártó: Alcatel-Lucent
  • Cikkszám: 3HE00564CA
  • Adó-vevő típusa: LR
  • Hatótávolság: 10km
  • Csatlakozó: LC
  • Űrlap típusa: XFP
  • Hullámhossz: 1310 nm
  • Média: SMF
  • Sebesség leírása: 10 Gigabit
  • Környezet: 0-70 C
  • Sebesség: 10 GB bázis

 

Ez a(z) 3HE00564CA 100%-ban eredeti Alcatel-Lucent termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Alcatel-Lucent eszközeivel. A Alcatel-Lucent 3HE00564CA IPUIBD7DAA XFP 10GE LR LC 10km ROHS 6/6 0/70C optikai adó modul pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon