Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Alcatel-Lucent 3FE53441BA TX-2.5G/RX-1.25G GPON OLT SFP (TX-1490nm/RX-1310nm SMF Class C+ 20km SC DDM)

  • Gyártó: Alcatel-Lucent
  • Alkatrészszám: 3FE53441BA01
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft21,600

Alcatel-Lucent 3FE53441BA TX-2.5G/RX-1.25G GPON OLT SFP (TX-1490nm/RX-1310nm SMF Class C+ 20km SC DDM)

Alcatel-Lucent 3FE53441BA TX-2.5G/RX-1.25G GPON OLT SFP (TX-1490nm/RX-1310nm SMF Class C+ 20km SC DDM)

Az Alcatel-Lucent 3FE53441BA01 SFP adó-vevő 2,4 Gbs/1,2 Gbs-C+ átviteli sebességet biztosít akár 20 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1490 nmTx/1310 nmRx hullámhosszon SC csatlakozón keresztül. Ezt a könnyen telepíthető, üzem közben cserélhető adó-vevőt programozták, egyedileg sorosították, és tesztelték az adatforgalmat és az alkalmazásokat, hogy biztosítsa, azonos inicializálása és működése. Ez az adó-vevő megfelel a kereskedelmi megállapodásokról szóló törvénynek (TAA). 

Műszaki adatok

  • Márka: Alcatel-Lucent
  • Cikkszám: 3FE53441BA01
  • Forma tényező: SFP
  • Maximális adatátviteli sebesség: TX-2.5G/RX-1.25G
  • Hullámhossz: TX 1490nm/RX 1310nm
  • Maximális táv: 20 km
  • Csatlakozó: Simplex SC
  • Adó típusa: 1490nm DFB
  • Kábel típusa: SMF
  • Vevő típusa: APD
  • TX teljesítmény: +3.0~+7.0dBm
  • Vevő érzékenysége: < -30.0dBm
  • Protokollok: MSA-kompatibilis
  • Működési hőmérséklet: 0-70°C (32-158°F)

 

Ez a(z) 3FE53441BA01 100%-ban eredeti Alcatel-Lucent termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Alcatel-Lucent eszközeivel. A Alcatel-Lucent 3FE53441BA TX-2.5G/RX-1.25G GPON OLT SFP (TX-1490nm/RX-1310nm SMF Class C+ 20km SC DDM) pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon