Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Huawei 34061134 OM9550Z 100G 80km 1310nm SM CFP

  • Gyártó: Huawei
  • Alkatrészszám: 34061134
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft1,080,000

Huawei 34061134 OM9550Z 100G 80km 1310nm SM CFP
Huawei 34061134 OM9550Z 100G 80km 1310nm SM CFP

 

Ez a(z) 34061134 100%-ban eredeti Huawei termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Huawei eszközeivel. A Huawei 34061134 OM9550Z 100G 80km 1310nm SM CFP pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon