Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Ericsson

RDH901007-1

Az Ericsson RDH901007/1 10 Gb/s XFP adó-vevők megfelelnek a jelenlegi XFP Multi-Source Agreement (MSA) specifikációnak, az INF-8077i, 4.5-ös változatnak. Megfelelnek a 10 Gigabit Ethernet 10GBASE-SR/SW per IEEE 802.3ae, 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I..

Ft33,120

RDH10272-4

Az Ericsson RDH10272/4 QSFP28 adó-vevő modulokat 100 Gigabites Ethernet/eCPRI vagy CPRI kapcsolatokban való használatra tervezték akár 10 km-es egymódusú optikai szálon. A kiterjesztett hőmérsékleti tartományú (-20°C és +85°C) vezeték nélküli alkalma..

Ft410,400

RDH10252-8

JellemzőkQSFP+ adó-vevő modul11,2 Gbps adatátviteli sebesség csatornánként40 Gbps összesített adatátviteli sebesség4 CWDM Lanes MUX/DEMUX kivitelNégy sávos hullámhossz: 1271/1291/1311/1331 nm40GBASE-LR4 40G EthernetKompatibilis a QDR/DDR Infiniband a..

Ft468,000

RDH10275-3

Az Ericsson RDH10275/3 SFP28 adó-vevő 25 GBase-LR átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon egy LC duplex csatlakozón keresztül. 25 GBASE Ethernet csatlakozási lehetőséget biztosít a..

Ft30,600

RDH10265-2

Az Ericsson RDH10265/2 SFP+ adó-vevőket legfeljebb 1,4 km-es vezeték nélküli bázisállomásokon való használatra tervezték, akár 10,3125 Gb/s adatsebességgel CPRI, OBSAI, LTE vagy más vezeték nélküli alkalmazásokhoz. Kompatibilisek az SFF-8431, SFF-843..

Ft21,600

RDH10244-1

Az Ericsson RDH10244/1 Small Form Factor Pluggable (SFP) optikai adó-vevők kompatibilisek a Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA) előírásaival. Egyidejűleg kompatibilisek az IEEE Std 802.3 szabványban meghatározott Gigabit Ethern..

Ft11,520

RDH10256-1

RDH10256-1 – Eredeti Ericsson RDH10256/1 Multi Rate Tx-1310nm RX-1550nm SPL-35-MR-IR1-IDFM-EN BIDI SFPJellemzők614,4M~2,5Gb/s kétirányú adatkapcsolatokAkár 15 km-es pont-pont sebességváltó 1310 nm-es DFB adó és 1550 nm-es PIN vevő az RDH10256/1-..

Ft18,720

RDH10256-2

RDH10256-2 – Eredeti Ericsson RDH10256/2 Multi Rate Tx-1550nm RX-1310nm SPL-53-MR-IR1-IDFM-EN BIDI SFPJellemzők614,4M~2,5Gb/s kétirányú adatkapcsolatokAkár 15 km-es pont-pont sebességváltó 1310 nm-es DFB adó és 1550 nm-es PIN vevő az RDH10256/1-..

Ft18,720

RDH10250-3

Ez az Ericsson RDH10250/3 SFP+ adó-vevő 10 GBase-LR átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. Ezt a könnyen telepíthető, üzem közben cserélhető adó-vevőt pr..

Ft52,200

RDH901010-1

Ez az Ericsson RDH901010/1 10 Gb/s kiterjesztett hőmérsékleti tartományú, 80 km-es TDM XFP adó-vevő megfelel a jelenlegi XFP Multi-Source Agreement (MSA) specifikációnak, az INF-8077i, 4.5-ös változatnak, és támogatja a -5 °C és +85 °C közötti üzemi ..

Ft82,080

RDH10275-2

RDH10275-2 – Eredeti Ericsson RDH10275/2 25GBASE-LR Lite SFP28 1310nm 2km DOM adó-vevő modul SP-25E-LR-IDFP-HUJellemzőkTámogatja a CPRI vezeték nélküli és 25GBASE-LR alkalmazástTámogatja a többsebességet 10Gps és 25Gbps esetén isAkár 2 km-es sebesség..

Ft33,120

RDH10270-1

Az Ericsson RDH10270/1 SFP+ adó-vevő akár 20 km-t is támogat OS2 SMF felett egy LC szimplex csatlakozón keresztül. Ez az adó-vevő kompatibilis az SFF-8431 és az IEEE 802.3ae szabvánnyal. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfés..

Ft28,800

RDH10270-2

Az Ericsson RDH10270/2 SFP+ adó-vevő akár 20 km-t is támogat OS2 SMF felett egy LC szimplex csatlakozón keresztül. Ez az adó-vevő kompatibilis az SFF-8431 és az IEEE 802.3ae szabvánnyal. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfés..

Ft28,800

RDH901002-1

Az Ericsson RDH901002/1 1000BASE-T Copper Small Form Pluggable (SFP) adó-vevők az SFP Multi Source Agreement (MSA) megkötésén alapulnak. Kompatibilisek az IEEE Std 802.3 szabványban meghatározott Gigabit Ethernet és 1000BASE-T szabványokkal. Az optik..

Ft16,200

RDH10275-15

Az Ericsson RDH10275/15 egy négycsatornás, csatlakoztatható, több módú, száloptikai QSFP28 adó-vevő 100 gigabites Ethernet alkalmazásokhoz. Ez az adó-vevő egy nagy teljesítményű modul rövid hatótávolságú többsávos adatkommunikációs és összekapcsolási..

Ft117,000

RDH10281-1

Az Ericsson RDH10281/1 25GBASE-BX15-U SFP28 BIDI adó-vevő modul akár 15 km 25 GBase-BX átviteli sebességet biztosít egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1270 nm-TX/1330 nm-RX hullámhosszúságú LC szimplex csatlakozókon keresztül. Ezt a kétirányú ..

Ft70,200

RDH10281-2

Az Ericsson RDH10281/2 25GBASE-BX15-D SFP28 BIDI adó-vevő modul akár 15 km 25 GBase-BX átviteli sebességet biztosít egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1330 nm-TX/1270 nm-RX hullámhosszúságú LC szimplex csatlakozókon keresztül. Ezt a kétirányú ..

Ft70,200

RDH10250-1

Az Ericsson RDH10250/1 10GBase-SR MM 850 nm-es SFP+ adó-vevő 10 GBase-SR átviteli sebességet biztosít akár 300 méterig többmódusú optikai szálon (MMF) 850 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozóval. A digitális optikai felügyelet (DOM) támogatása is rendel..

Ft19,800

RDH901028-1

Az Ericsson RDH901028/1 kiterjesztett hőmérsékletű, 10 Gb/s-os, kis méretű, kisméretű, dugaszolható SFP+ adó-vevőket 10 gigabites Ethernet-kapcsolatokon való használatra tervezték, akár 10 km-re egymódusú optikai szálon keresztül. Kompatibilisek az S..

Ft46,800

RDH901027-1

Ericsson RDH901027/1 10GBASE-SR 26m MMF LC 850nm SFP+ optikai adó-vevő FTLX8574D3BNL-EQEz az Ericsson RDH901027/1 SFP+ adó-vevő 10 GBase-SR átviteli sebességet biztosít akár 300 méterig többmódusú szálon (MMF) keresztül, 850 nm hullámhosszon LC-csatl..

Ft21,600

RDH10265-3

Ericsson RDH 102 65/3 10GBASE-LR 1310nm 10km SFP+ adó-vevő modulEz az Ericsson RDH10265/3 SFP+ adó-vevő 10 GBase-LR átviteli sebességet biztosít akár 10 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül..

Ft16,200

RDH10272-12

Ericsson RDH10272/12 R1A 100G C-Temp QSFP28 LR4Ez az Ericsson Ericsson RDH10272/12 R1A 100G C-Temp QSFP28 adó-vevő 100 GBase-LR4 átviteli sebességet biztosít akár 20 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1295–1309 nm hullámhosszon LC-csatla..

Ft288,000

RDH10247-3

Ericsson RDH10247/3 LCP-2488B4JDRM-E 1.25G 1000BASE-LX 1310nm 20km Duplex LC SFP adó-vevőEz az Ericsson RDH10247/3 SFP adó-vevő 1000Base-LX átviteli sebességet biztosít akár 20 km-re egymódusú optikai szálon (SMF) keresztül, 1310 nm-es hullámhosszon ..

Ft18,000

RDH10247-2

Ericsson RDH10247/2 R2A RTXM192-406-C24 1000Base-LX SFP adó-vevő (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)Ez az Ericsson RDH 102 47/2 (RDH10247/2, RTXM192-406-C25) adó-vevő kiváló minőségű, 1310 nm névleges hullámhosszon működő FP lézeradót és 1310 nm-es PIN foto..

Ft9,000