Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

OS2 egymódusú MPO aljzat-MPO aljzatú főkábel, 12 szál, B típusú, LSZH, 1 m (3,3 láb)

  • Gyártó: Cablexa
  • Alkatrészszám: OS2-MPO12-1M
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft7,200

OS2 egymódusú MPO aljzat-MPO aljzatú főkábel, 12 szál, B típusú, LSZH, 1 m (3,3 láb)

OS2 egymódusú MPO aljzat-MPO aljzatú főkábel, 12 szál, B típusú, LSZH, 1 m (3,3 láb)

Ez az MPO trönk kábel egy gyárilag előre lezárt 12 szálas egymódusú MPO patch kábel korlátozott helyű kábelezéshez. Nagy teljesítményű MPO-12 csatlakozóaljzattal és optikai kábellel rendelkezik az optimális funkcionalitás és megbízhatóság érdekében. Az MPO-12 csatlakozó nagyjából akkora, mint egy SC csatlakozó, de akár 12-szeres sűrűséget is biztosíthat, jelentős hely- és költségmegtakarítást biztosítva. Ezenkívül egyenletes felhasználói minőséget, sokkal gyorsabb telepítést és egyszerűbb kábelkezelést kínál.

Az egymódusú MPO trönkkábel alkalmas nagy sűrűségű adatközpontokhoz és üvegszálas hálózatokhoz. Az MPO-12-nek köszönhetően támogatja az MPO-8 szálas rendszereket is. Ideális 8 szálas párhuzamos egymódusú optikai adó-vevő alkalmazásokhoz is, például 40G QSFP+ PLR4, 100G QSFP28 PSM4, 400G OSFP DR4/XDR4 és 400G QSFP-DD DR4/XDR4 link.

Jellemzők

  • A gyárilag lezárt változat egyenletes minőséget, nagy teljesítményt és csökkentett telepítési időt biztosít
  • 100%-ban alacsony behelyezési veszteségre és nagy visszatérési veszteségre tesztelve
  • Kiváló minőségű MPO csatlakozók, melyeket a 3D interferométer garantál
  • B típusú polaritás QSFP+, PSM4, 400G DR4 csatlakozáshoz
  • 0,7 dB standard és 0,35 dB elit alacsony veszteséget biztosít az ügyfelek választása szerint
  • Megfelel az IEC 61754-7, TIA/EIA 604-5, Telcordia GR-1435-CORE és RoHS szabványoknak

Műszaki adatok

  • Fiber Mode: OS2 9/125μm SM
  • Rostszám: 12 rost
  • Csatlakozó típusa: MPO-aljzat – MPO-aljzat (tű nélküli)
  • Lengyel típus: APC - APC
  • Polaritás: B típusú (crossover)
  • Kábel hossza: 1m
  • Kábel átmérő: 3,0 mm
  • Minimális hajlítási sugár: 10 mm
  • Beillesztési veszteség: ≤0,7 dB (0,45 dB típus)
  • Visszatérési veszteség: ≥60 dB
  • Kábelköpeny: LSZH
  • Szakítószilárdság: Hosszú távú: 80N, Rövid távú: 160N
  • Üzemi hőmérséklet: -10-70°C (14-158℉)
  • Tárolási hőmérséklet: -40-85°C (-40-185℉)

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon