Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Cisco GLC-FE-100EX 100BASE-EX gyors Ethernet SFP portokhoz

  • Gyártó: Cisco
  • Alkatrészszám: GLC-FE-100EX
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft63,000

Eredeti Cisco GLC-FE-100EX 100BASE-EX gyors Ethernet SFP portokhoz
A Cisco 100BASE-X Small Form-Factor Pluggable (SFP) eszköz egy üzem közben cserélhető bemeneti/kimeneti eszköz, amely egy Cisco switch vagy router Fast Ethernet portjaihoz, kétsebességű Fast/Gigabit Ethernet portjaihoz vagy Gigabit Ethernet portjaihoz csatlakozik. összeköti a portot az üvegszálas kábelezési hálózattal.

A főbb jellemzők a következők:
  • Üzem közben cserélhető üzembe helyezéskor, a kapcsolónak vagy útválasztónak nem kell újraindulnia
  • Támogatja a „népesség szerinti fizetés” modellt
  • Cserélhető más 100BASE-X SFP-kkel ugyanazon a vonalkártyán
  • Támogatja a Cisco minőségazonosító funkciót, amely lehetővé teszi a switch vagy router számára, hogy azonosítsa, hogy az SFP Cisco minősítésű SFP-e vagy sem.
  • Optikailag együttműködő a megfelelő 100BASE-X Ethernet interfészekkel ugyanazon a linken

Cisco 100BASE-EX SFP

A Cisco 100BASE-EX SFP normál, legfeljebb 40 km hosszúságú SMF-kapcsolatokon működik. A GLC-FE-100EX modulok Fast Ethernet vagy Cisco kapcsolók és útválasztók kétsebességű Fast/Gigabit Ethernet portjain működnek.

Műszaki adatok
  • Termékszám: GLC-FE-100EX
  • SFP típus: 100BASE-EX
  • Csatlakozók: Kettős LC csatlakozó
  • Hullámhossz: 1310 nm
  • Száltípus: SMF
  • Kábel távolság: 40 km (131 240 láb)
  • Átvitel (dBm)
    • Maximum: 0
    • Minimum: -5
  • Fogadás (dBm)
    • Maximum: -8
    • Minimum: -28
  • Méretek (Ma x Sz x Mé): 8,5 x 13,4 x 56,5 mm
  • Működési hőmérséklet-tartomány: Kiterjesztett hőmérsékleti tartomány (EXT): -5 és 85°C között (23 és 185°F között)
  • Tárolási hőmérséklet-tartomány: -40 és 85°C között (-40 és 185°F között)
  • Áramfelvétel: akár 1W portonként

Platform támogatás
  • 1900-as sorozatú integrált szolgáltatások útválasztó – EHWIC-1GE-SFP-CU
  • Katalizátor 2960-C sorozat – WS-C2960C-8TC-S
  • ME 3800X - ME-3800X-24FS-M (kliens portok)
  • ME 6500 sorozat - ME-C6524GS-8S
  • ME 3400 - ME-3400G-12CS-D
  • 2500 csatlakoztatott hálózati kapcsoló sorozat - CGS-2520-16S-8PC
  • Catalyst 3560-C sorozat – WS-C3560C-12PC-S
  • ME 2400 - ME-2400-24TS-A
  • ME 3400 - ME-3400-24TS-D
  • Catalyst Express 520 - WS-CE520-24PC-K9
  • ME 3400 - ME-3400-24CS-A
  • Catalyst Express 500 - WS-CE500-12TC
  • ME 3400 - ME-3400EG-12CS-M
  • Katalizátor 2960-S sorozat – WS-C2960S-48LPS-L
  • Catalyst Express 520 - WS-CE520-24LC-K9
  • 2500 csatlakoztatott hálózati kapcsoló sorozat - CGS-2520-24TC
  • Catalyst 2960+ sorozat - WS-C2960+48PST-L
  • 7600-as sorozatú útválasztó - WS-X6148-FE-SFP
  • Catalyst 2960-S Series - WS-C2960S-48FPS-L
  • 3900-as sorozatú integrált szolgáltatású útválasztó – Cisco 3925E
  • 892F sorozatú vezeték nélküli integrált szolgáltatások útválasztó - CISCO892FW-K9
  • Catalyst 4500 sorozatú kapcsoló - WS-X4248-FE-SFP
  • IE3000 sorozatú kapcsoló - IE-3000-4TC
  • 3900-as sorozatú integrált szolgáltatású útválasztó – Cisco 3945E
  • IE2000 sorozat - IE-2000-16TC-GN
  • Catalyst 2960 Series - WS-C2960G-24TC-L
  • Catalyst 2960+ sorozat - WS-C2960+24TC-L
  • 892F sorozatú vezeték nélküli integrált szolgáltatások útválasztó - CISCO892F-K9
  • Catalyst 2960 Series - WS-C2960-48TC-L
  • Catalyst 2960 Series - WS-C2960-24PC-L
  • Katalizátor 2960-S sorozat – WS-C2960S-48TS-L
  • IE2000 sorozat - IE-2000-16TC-L
  • IE2000 sorozat - IE-2000-4TS-L
  • Catalyst 3560 Series - WS-C3560-12PC-S
  • IE2000 sorozat - IE-2000-16TC-GX
  • 1921-es sorozatú EHWC-1GE-SFP-CU router
  • Catalyst 2960 Series - WS-C2960G-8TC-L
  • 3900-as sorozatú integrált szolgáltatást nyújtó útválasztó – Cisco 3945
  • Catalyst 2960 Series - WS-C2960-8TC-L
  • ME 3400 - ME-3400E-24TS-M
  • Catalyst Express 500 - WS-CE500G-12TC
  • IE3010 sorozatú kapcsoló - IE-3010-16S-8PC
  • IE2000 sorozat - IE-2000-8TC-B
  • ME 2400 - ME-2400-24TS-D
Szabályozási és szabványoknak való megfelelés

Biztonság
  • Lézer osztály 1 21CFR1040 LN#50 7/2001
  • I. osztályú lézer IEC 60825
Szabványok
  • IEEE 802.3u
  • IEEE 802.3z
  • IEEE 802.3ah
  • GR-20-CORE: Az optikai szálra és az optikai kábelre vonatkozó általános követelmények
  • GR-326-CORE: Általános követelmények az egymódusú optikai csatlakozókra és áthidaló szerelvényekre
  • GR-1435-CORE: Általános követelmények a többszálas optikai csatlakozókra
  • RoHS 5

 

Ez a(z) GLC-FE-100EX 100%-ban eredeti Cisco termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Cisco eszközeivel. A Cisco GLC-FE-100EX 100BASE-EX gyors Ethernet SFP portokhoz pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon