Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

D-Link DEM-330T Gigabit WDM (BiDi) egymódusú TX 1550 nm, RX 1310 nm 10 Km SFP adó-vevő

  • Gyártó: D-Link
  • Alkatrészszám: DEM-330T
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft9,000

D-Link DEM-330T Gigabit WDM (BiDi) egymódusú TX 1550 nm, RX 1310 nm 10 Km SFP adó-vevő

D-Link DEM-330T Gigabit WDM (BiDi) egymódusú TX 1550 nm, RX 1310 nm 10 Km SFP adó-vevő

A D-Link Gigabit SFP adó-vevők lehetővé teszik a Gigabit Ethernet hálózatok kiterjesztését azáltal, hogy nagy sebességű kapcsolatot biztosítanak optikai vagy csavart érpárú kábelen keresztül. A száloptikai adó-vevők szabványos duplex LC csatlakozókkal rendelkeznek a maximális kompatibilitás érdekében. Üzem közben csatlakoztathatóak és kis méretű csatlakoztatható (SFP) kompatibilisek a Multi-Source Agreement (MSA) specifikációval.

Kis méretű csatlakoztatható (SFP) csomag

A Gigabit SFP adó-vevők a Small Form-Factor Pluggable (SFP) kialakítást használják. Biztosítják a szükséges jelerősítést ahhoz, hogy a portról a hálózati kábelre továbbítsák az adatokat, és fordítva. Az SFP formai tényező előnyös, mert kisebb, mint más formátumtényezők, például a Xenpak, X2 és 10G XFP, így alacsonyabb költségeket, kisebb áramkimaradást és nagyobb portsűrűséget biztosít.

Több alkalmazás

A DEM-300 sorozatú üvegszálas adó-vevők alkalmazásai közé tartozik az elosztott többfeldolgozás, a Gigabites kapcsolók kaszkádolása, a nagy sebességű I/O fájlátvitel, a buszbővítő alkalmazás és a csatornabővítő/adattárolás. Ez a sokoldalúság felbecsülhetetlen a bővülő hálózatban, és segíti az infrastruktúra növekedését az üzlettel együtt.

Hot Plugggable

Minden D-Link adó-vevő üzem közben csatlakoztatható. Problémák nélkül csatlakoztathat adó-vevőt, miközben a rendszer be van kapcsolva, és egyszerűen kicserélheti egyiket a másikra anélkül, hogy minden alkalommal újra kellene indítania a kapcsolót. Ez lehetővé teszi a modulok hozzáadását vagy eltávolítását a hálózat megszakítása nélkül, ami megkönnyíti a karbantartást és nagymértékben csökkenti az állásidőt.

Jellemzők

  • Kis méretű csatlakoztatható (SFP)
  • Megfelel a többforrású szerződésnek (MSA)
  • Üzem közben csatlakoztatható
  • Hullámhossz TX 1550 nm, RX 1310 nm
  • FDA, CDRH, TUV Laser Eye biztonsági tanúsítvánnyal rendelkezik
  • TTL jel észlelése jelző
  • Fém ház az alacsonyabb EMI-hez
  • IEEE 802.3ah kompatibilis

Műszaki adatok

  • Üzem közben csatlakoztatható: Igen
  • MSA-kompatibilis: Igen
  • RoHS-kompatibilis: Igen
  • Megfelelő szabvány: IEEE802.3z 1000BASE-BX-D
  • Adó-vevő típusa: SFP
  • Fibre Channel FC-PI szabvány: 100-SM-LC-L
  • Fiber Media támogatás: egymódusú
  • Távolság: 10KM
  • Sebesség: 1,25 Gbps
  • csatlakozó: Simplex LC csatlakozó
  • single/bi Irány: WDM Kétirányú
  • Hullámhossz: TX: 1550 nm RX: 1310 nm
  • Kimeneti optikai teljesítmény (TX optikai teljesítmény): MAX.: -3dBm
  • Interfész: MIN.: -21 dBm
  • Bemeneti optikai teljesítmény (RX optikai teljesítmény): MAX.: -3 dBm
  • Érzékenység: -21dBm
  • Kábel típusa: egymódusú 9/125um szál
  • Tápfeszültség: 3,3V
  • Maximális bemeneti áram: 300 mA
  • Teljesítményköltség (MIN Power Budget): 11 dB
  • Maximális teljesítmény költségvetés: 18 dB
  • MTBF (óra): 880 000
  • Termelt hő: 1,782 kJ/h
  • Üzemi hőmérséklet: 0-70
  • Tárolási hőmérséklet: -40~85
  • Páratartalom (tárolás): 5~95
  • Páratartalom (üzem): 5~95
  • Méretek (Sz x Mé x Ma): 13,5*56,6*8,5
  • Súly: 21+/-1g

 

Ez a(z) DEM-330T 100%-ban eredeti D-Link termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) D-Link eszközeivel. A D-Link DEM-330T Gigabit WDM (BiDi) egymódusú TX 1550 nm, RX 1310 nm 10 Km SFP adó-vevő pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon