Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

D-Link DEM-314GT 1000BASE-LX egymódusú 50 km-es SFP adó-vevő

  • Gyártó: D-Link
  • Alkatrészszám: DEM-314GT
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft15,120

D-Link DEM-314GT 1000BASE-LX egymódusú 50 km-es SFP adó-vevő

D-Link DEM-314GT 1000BASE-LX egymódusú 50 km-es SFP adó-vevő

A D-Link új kis méretű dugaszolható (SFP) adó-vevői a teljesítmény és a megfizethetőség iparágvezető kombinációját kínálják. A DEM-314GT egy nagy teljesítményű, 1550 nm-es egymódusú SFP adó-vevő, amely támogatja a full-duplex Gigabit sebességet egymódusú optikai szálon akár 50 km-es távolságig. Az egység fémházzal rendelkezik, amely csökkenti az EMI-t és növeli a tartósságot. 

Jellemzők

  • Egymódusú szálas adó-vevő
  • Akár 50 km jelátvitel
  • Üzem közben csatlakoztatható
  • Duplex LC csatlakozó
  • MSA, RoHS-kompatibilis

Műszaki adatok

  • EMI: FCC B osztály, ICES-003 B osztály, CE B osztály, VCCI B osztály
  • Biztonság: FDA/CDRH, TUV, cUL
  • Üzem közben csatlakoztatható: Igen
  • MSA-kompatibilis: Igen
  • RoHS-kompatibilis: Igen
  • Hardver verzió: E1
  • csatlakozó: Duplex LC csatlakozó
  • single/bi Irány: egyirányú
  • Hullámhossz: 1550 nm
  • Kimeneti optikai teljesítmény (TX optikai teljesítmény): MAX.: 0 dBm
  • Interfész: MIN.: -23 dBm
  • Bemeneti optikai teljesítmény (RX optikai teljesítmény): MAX.: -3 dBm
  • Érzékenység: -23 dBm
  • Kábel típusa: egymódusú 9/125um szál
  • Tápfeszültség: 3,3V
  • Max bemeneti áram: 300mA
  • Energiatakarékosság (MIN Power Budget): 17 dB
  • Maximális teljesítmény költségvetés: 23 dB
  • Termelt hő: 1,90 kJ/h
  • Működési hőmérséklet: 0-70°C
  • Tárolási hőmérséklet: -40-85°C
  • Páratartalom (üzemi): 10% ~ 90%
  • Páratartalom (tárolás): 5% ~ 90%
  • Méretek (Sz x Mé x Ma): 13,4 mm x 56,4 mm x 10,35 mm
  • Súly: 17,8g
  • Sebesség: 1 Gbps
  • Megfelelő szabvány: IEEE-802.3z 1000BASE-LHX
  • Adó-vevő típusa: SFP
  • Fibre Channel FC-PI szabvány: 100-SM-LL-V
  • Fiber Media támogatás: egymódusú
  • Távolság: 50KM

 

Ez a(z) DEM-314GT 100%-ban eredeti D-Link termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) D-Link eszközeivel. A D-Link DEM-314GT 1000BASE-LX egymódusú 50 km-es SFP adó-vevő pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon