Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Cisco CFP-100G-LR4 100GBASE-LR4 1310nm SMF CFP modul 10-2549-02 IPUIBHCRAB

  • Gyártó: Cisco
  • Alkatrészszám: CFP-100G-LR4
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft1,260,000

Cisco CFP-100G-LR4 100GBASE-LR4 1310nm SMF CFP modul 10-2549-02 IPUIBHCRAB

Cisco CFP-100G-LR4 100GBASE-LR4 1310nm SMF CFP modul 10-2549-02 IPUIBHCRAB

A Cisco® 100GBASE CFP modulok 100 Gigabites Ethernet csatlakozási lehetőséget kínálnak az ügyfeleknek adatközponti hálózatokhoz, vállalati mag-aggregációhoz és szolgáltatói szállítási alkalmazásokhoz.

Tulajdonságok és előnyök

A Cisco 100GBASE CFP modulok főbb jellemzői a következők:

  • Támogatja a 100 GBASE Ethernetet
  • Üzem közben cserélhető bemeneti-kimeneti eszköz, amely egy Cisco switch vagy router Ethernet CFP portjához csatlakozik
  • Rugalmasságot biztosít az interfész kiválasztásában
  • Támogatja a „felhasználás szerinti fizetés” modellt
  • Támogatja a digitális optikai megfigyelést (DOM)
  • Támogatja a Cisco minőségazonosító (ID) funkciót, amely lehetővé teszi a Cisco switch számára, hogy azonosítsa, hogy a modul rendelkezik-e a Cisco által tanúsított és tesztelt

Cisco CFP-100G-LR4

A Cisco 100GBASE-LR4 (1. ábra) CFP modul 10 kilométeres kapcsolathosszt támogat szabványos egymódusú optikai szálon (SMF, G.652). A 100 gigabites Ethernet jel négy hullámhosszon továbbítható. A négy hullámhossz multiplexelése és demultiplexelése az eszközön belül történik.

Műszaki adatok

  • Márka: Cisco
  • Cikkszám: CFP-100G-LR4
  • MPN: 10-2549-02
  • Típus: 100GBASE-LR4 1310 nm SMF
  • Csatlakozók: Kettős SC/PC csatlakozó
  • Hullámhossz (nm): 1310 sáv (LAN-WDM)
  • Száltípus: SMF
  • Magméret (mikron): G.652
  • Maximális táv: 10 km
  • Digitális optikai megfigyelés (DOM): Igen
  • Átlagos átviteli teljesítmény (dBm)
    • Max: 4,5 sávonként
    • Min.: -4,3 sávonként
  • Átlagos vételi teljesítmény (dBm)
    • Max: 4,5 sávonként
    • Min.: -10,6 sávonként
  • Adási és vételi hullámhossz: négy sáv, 1295,6 nm, 1300,1 nm, 1304,6 nm és 1309,1 nm

Méretek

  • Méretek (Mé x Sz x Ma): 144,8 x 82 x 13,6 mm
  • A Cisco CFP modulok tömege általában kevesebb, mint 300 gramm.

Környezeti feltételek és teljesítményigények

  • Az üzemi hőmérséklet-tartomány 0 és 70 °C között van.
  • A tárolási hőmérséklet -40 és 85 °C között van.
  • A maximális energiafogyasztás Cisco CFP-100G-LR4 modulonként 24 W

Erről a Cisco CFP-100G-LR4 10-2549-02-ről további információkért látogasson el a Cisco webhelyére:
https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78 -633027.html

 

Ez a(z) CFP-100G-LR4 100%-ban eredeti Cisco termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Cisco eszközeivel. A Cisco CFP-100G-LR4 100GBASE-LR4 1310nm SMF CFP modul 10-2549-02 IPUIBHCRAB pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon