Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Nokia 3HE04824AA 3HE04824AAAA01 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Duplex LC MMF optikai adó-vevő modul IPU3ANLEAA

  • Gyártó: Nokia
  • Alkatrészszám: 3HE04824AAAA01
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft43,200

Nokia 3HE04824AA 3HE04824AAAA01 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Duplex LC MMF optikai adó-vevő modul IPU3ANLEAA

Nokia 3HE04824AA 3HE04824AAAA01 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Duplex LC MMF optikai adó-vevő modul IPU3ANLEAA

Ez a Nokia 3HE04824AA 3HE04824AAAA01 SFP+ adó-vevő akár 300 méteres kapcsolathosszt is támogat MMF-en keresztül egy LC duplex csatlakozón keresztül. Ez az adó-vevő kompatibilis az SFF-8431, SFF-8432 és IEEE 802.3ae szabványokkal. A digitális diagnosztikai felügyelet 2 vezetékes soros interfészen keresztül érhető el, az SFF-8472 szabvány szerint. Alacsony fogyasztású, nagy sebességű 10G SFP+ adó-vevő ideális adatközpontokhoz, vállalati vezetékszekrényekhez, szolgáltatói szállítási alkalmazásokhoz, rádió- és alapsávi egységhez stb.

Műszaki adatok

  • Márka: Nokia
  • Cikkszámok: 3HE04824AA, 3HE04824AAAA01, IPU3ANLEAA
  • Formafaktor: SFP+
  • Maximális adatátviteli sebesség: 10,3125 Gbps
  • Hullámhossz: 850 nm
  • Maximális kábeltávolság: 300 m
  • Csatlakozó: Duplex LC
  • Média: PMF
  • Adó típusa: VCSEL
  • Vevő típusa: PIN
  • TX teljesítmény: -7.3~-1dBm
  • Vevő érzékenysége: < -11.1dBm
  • Teljesítményköltségvetés: 3,8 dB
  • Vevő túlterhelés: 0,5 dBm
  • Tipikus energiafogyasztás: ≤0,6 W
  • Kioltási arány: >3dB
  • Működési hőmérséklet-tartomány: 0-70°C (32-158°F)

 

Ez a(z) 3HE04824AAAA01 100%-ban eredeti Nokia termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Nokia eszközeivel. A Nokia 3HE04824AA 3HE04824AAAA01 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM Duplex LC MMF optikai adó-vevő modul IPU3ANLEAA pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon