Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Nokia 3HE00027CA 3HE00027CAAA01 SFP GIGE SX LC, ROHS 6/6, DDM, -40/85C, FTLF8519P3BTL-A6 IPUIBDKDAA

  • Gyártó: Nokia
  • Alkatrészszám: 3HE00027CAAA01
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft18,000

Nokia 3HE00027CA 3HE00027CAAA01 SFP GIGE SX LC, ROHS 6/6, DDM, -40/85C, FTLF8519P3BTL-A6 IPUIBDKDAA

Nokia 3HE00027CA 3HE00027CAAA01 SFP GIGE SX LC, ROHS 6/6, DDM, -40/85C, FTLF8519P3BTL-A6 IPUIBDKDAA

Ez a Nokia 3HE00027CA 3HE00027CAAA01 optika egy nagy teljesítményű és költséghatékony kis méretű dugaszolható adó-vevő. Alkalmas 1000BASE-SX Gigabit Ethernet és 1G Fibre Channel alkalmazásokhoz. A terméket úgy programozták és tesztelték, hogy az Alcatel-Lucent Nokia Gigabit Ethernet kapcsolókkal, Ethernet routerekkel, hálózati interfészkártyákkal (NIC) és médiakonverterekkel működjön.

Műszaki adatok

  • Márka: Nokia
  • Cikkszámok: 3HE00027CA, 3HE00027CAAA01, FTLF8519P3BTL-A6, IPUIBDKDAA
  • Forma tényező: SFP
  • Adatsebesség: 1,25 Gb/s
  • Hullámhossz: 850 nm
  • Száltípus: MMF
  • Maximális távolság: 550 m
  • Optikai alkatrészek: VCSEL/PIN
  • Adóteljesítmény: -9 ~ -3 dBm
  • Kioltási arány: > 9 dB
  • Vevő érzékenysége: < -18 dBm
  • Vevő túlterhelés: > 0 dBm
  • Csatlakozó: LC Duplex
  • Digitális diagnosztikai felügyelet: Igen
  • Környezet
    • Működés: 0°C és 70°C között
    • Tárolás: -40°C és 85°C között
  • Súly: 0,025 kg

 

Ez a(z) 3HE00027CAAA01 100%-ban eredeti Nokia termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Nokia eszközeivel. A Nokia 3HE00027CA 3HE00027CAAA01 SFP GIGE SX LC, ROHS 6/6, DDM, -40/85C, FTLF8519P3BTL-A6 IPUIBDKDAA pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon