Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Huawei 34062212 nagy sebességű adó-vevő, QSFP28, 1310 nm, 100 G, -8,4 dBm, 2,4 dBm, -10,3 dBm, LC, SM, 0,5 km

  • Gyártó: Huawei
  • Alkatrészszám: 34062212
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft86,400

Huawei 34062212 nagy sebességű adó-vevő, QSFP28, 1310 nm, 100 G, -8,4 dBm, 2,4 dBm, -10,3 dBm, LC, SM, 0,5 km
Huawei 34062212 nagy sebességű adó-vevő, QSFP28, 1310 nm, 100 G, -8,4 dBm, 2,4 dBm, -10,3 dBm, LC, SM, 0,5 km

 

Ez a(z) 34062212 100%-ban eredeti Huawei termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Huawei eszközeivel. A Huawei 34062212 nagy sebességű adó-vevő, QSFP28, 1310 nm, 100 G, -8,4 dBm, 2,4 dBm, -10,3 dBm, LC, SM, 0,5 km pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon