Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Huawei 34061630 optikai adó-vevő, SFP+, 1310 nm, 0,125 Gb/s~11,1 Gb/s, CDR, -6,0~-1,0 dBm, -14,4 dBm, LC, SM, 10 km

  • Gyártó: Huawei
  • Alkatrészszám: 34061630
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft54,000

Huawei 34061630 optikai adó-vevő, SFP+, 1310 nm, 0,125 Gb/s~11,1 Gb/s, CDR, -6,0~-1,0 dBm, -14,4 dBm, LC, SM, 10 km

Huawei 34061630 optikai adó-vevő, SFP+, 1310 nm, 0,125 Gb/s~11,1 Gb/s, CDR, -6,0~-1,0 dBm, -14,4 dBm, LC, SM, 10 km

Műszaki adatok

  • Termék cikkszám: 34061630
  • Modell: SFP+-0.125-11.3G-1310nm-10km-SM
  • Leírás: Optikai adó-vevő, SFP+, 1310 nm, 0,125 Gb/s-11,1 Gb/s CDR-rel, -6,0 ~ -1,0 dBm, -14,4 dBm, LC, SM, 10 km

 

Ez a(z) 34061630 100%-ban eredeti Huawei termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Huawei eszközeivel. A Huawei 34061630 optikai adó-vevő, SFP+, 1310 nm, 0,125 Gb/s~11,1 Gb/s, CDR, -6,0~-1,0 dBm, -14,4 dBm, LC, SM, 10 km pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon