Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Dell 0NHPNF 16GBase-SW többmódusú szálas 300m 850nm LC SFP+ adó-vevő modul SFP-16GFC-SW

  • Gyártó: Dell
  • Alkatrészszám: 0NHPNF
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft43,200

Dell 0NHPNF 16GBase-SW többmódusú szálas 300m 850nm LC SFP+ adó-vevő modul SFP-16GFC-SW

Dell 0NHPNF 16GBase-SW többmódusú szálas 300m 850nm LC SFP+ adó-vevő modul SFP-16GFC-SW

Ez a Dell 0NHPNF SFP-16GFC-SW SFP+ adó-vevő 16 GBase-SW Fibre Channel átviteli sebességet biztosít akár 300 méterig többmódusú optikai szálon (MMF) keresztül, 850 nm hullámhosszon LC-csatlakozón keresztül. Ezt a könnyen telepíthető, üzem közben cserélhető adó-vevőt programozták, egyedileg sorosították, és tesztelték az adatforgalmat és az alkalmazásokat, hogy biztosítsa, azonos inicializálása és működése. A digitális optikai felügyelet (DOM) támogatása is rendelkezésre áll, amely lehetővé teszi a valós idejű működési paraméterekhez való hozzáférést. Ez az adó-vevő megfelel a kereskedelmi megállapodásokról szóló törvénynek (TAA).

Műszaki adatok

  • Márka: Dell
  • Alkatrészszám(ok): 0NHPNF, SFP-16GFC-SW
  • Adó-vevő típusa: SW Fibre Channel
  • Távolság: 300 m
  • Csatlakozó: LC
  • Űrlap típusa: SFP+
  • Hullámhossz: 850 nm
  • Média: PMF
  • Sebesség leírása: 16 Gigabit
  • Környezet: 0-70 C
  • Sebesség: 16 GB bázis
  • DOM: DOM

 

Ez a(z) 0NHPNF 100%-ban eredeti Dell termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Dell eszközeivel. A Dell 0NHPNF 16GBase-SW többmódusú szálas 300m 850nm LC SFP+ adó-vevő modul SFP-16GFC-SW pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon