Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Dell 00YR96 25 Gb FC nagy hatótávolságú, 10 km-es SFP28-25G-LR optikai adó-vevő modul FTLF1436B4BCL-FC

  • Gyártó: Dell
  • Alkatrészszám: 00YR96
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft88,200

Dell 00YR96 25 Gb FC nagy hatótávolságú, 10 km-es SFP28-25G-LR optikai adó-vevő modul FTLF1436B4BCL-FC

Dell 00YR96 25 Gb FC nagy hatótávolságú, 10 km-es SFP28-25G-LR optikai adó-vevő modul FTLF1436B4BCL-FC

A Dell 00YR96 SFP28-25G-LR SFP28 adó-vevő üvegszálas csatlakozást biztosít a hálózat hatótávolságának kiterjesztéséhez. Ez az SFP28 (Small Form Factor Pluggable) alapterületű, üzem közben csatlakoztatható adó-vevő Duplex LC csatlakozóval rendelkezik. A Dell hálózati 25 GbE SFP28 adó-vevő 25 GbE csatlakozást biztosít akár 10 km távolságig.

Ezenkívül egyedülálló továbbfejlesztett digitális diagnosztikai felügyeleti interfészt biztosít, amely valós idejű hozzáférést tesz lehetővé az eszköz működési paramétereihez, például az adó-vevő hőmérsékletéhez, a lézer előfeszítő áramához, az átvitt optikai teljesítményhez, a vett optikai teljesítményhez és az adó-vevő tápfeszültségéhez.

Műszaki adatok

  • Eszköz típusa: Optikai adó-vevő
  • Optikai hullámhossz: 1310 nm-ig
  • Sebesség: 25 Gbps
  • Típus: SFP28
  • Üvegszál típusa: Egymódusú optikai szál (SMF)
  • Csatlakozó: Fibre LC Duplex
  • Hosszú távú
  • Dell cikkszám: 0YR96

 

Ez a(z) 00YR96 100%-ban eredeti Dell termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Dell eszközeivel. A Dell 00YR96 25 Gb FC nagy hatótávolságú, 10 km-es SFP28-25G-LR optikai adó-vevő modul FTLF1436B4BCL-FC pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon