Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Cisco QSFP-100G-SR4-S 100GBASE-SR4 QSFP adó-vevő, MPO-12, 100m OM4 MMF felett

  • Gyártó: Cisco
  • Alkatrészszám: QSFP-100G-SR4-S
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft208,800

Eredeti Cisco QSFP-100G-SR4-S 100GBASE-SR4 QSFP adó-vevő, MPO-12, 100m OM4 MMF felett
A Cisco 100GBASE Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP) portfóliója nagy sűrűségű és kis fogyasztású 100 Gigabites Ethernet csatlakozási lehetőségek széles választékát kínálja az ügyfeleknek adatközpontokhoz, nagy teljesítményű számítástechnikai hálózatokhoz, vállalati mag- és elosztási rétegekhez, valamint szolgáltatókhoz. alkalmazások. A QSFP-100G modulok a 100G-os adó-vevő modulok legújabb generációs megoldása, amely QSFP formátumra épül.

A Cisco QSFP modulok jellemzői és előnyei
  • Üzem közben cserélhető bemeneti/kimeneti eszköz, amely 100G Gigabit Ethernet Cisco QSFP porthoz csatlakozik
  • Együttműködő más IEEE-kompatibilis 100GBASE interfésszel, ahol lehetséges
  • A Cisco QSFP-100G portokon tanúsított és tesztelt a kiváló teljesítmény, minőség és megbízhatóság érdekében
  • IEEE 802.3bm szabványnak megfelelő nagy sebességű elektromos interfész

Cisco QSFP-100G-SR4-S

A Cisco 100GBASE-SR4-S QSFP Module akár 70 méteres (100 méteres) kapcsolathosszt is támogat az OM3 (OM4) Multimode Fiberen MPO csatlakozókkal. Elsősorban nagy sávszélességű 100G optikai kapcsolatokat tesz lehetővé 12 szálas párhuzamos szálon keresztül, amely MPO többszálas csatlakozókkal végződik. A QSFP-100G-SR4-S támogatja a 100 GBse Ethernet sebességet.

Műszaki adatok
  • Termékszám: QSFP-100G-SR4-S
  • Leírás: Cisco 100GBASE-SR4 QSFP adó-vevő, MPO-12, 100m OM4 MMF felett
  • Csatlakozó típusa: MPO-12 (12 szál)
  • Hullámhossz: 850 nm
  • Kábel típusa: MMF
  • Kábel távolság: 
    • 70 m @ OM3
    • 100 m @ OM4/OM5
  • Áramfelvétel: 3,5W
  • Húzófül színe: bézs
  • Átviteli teljesítmény (dBm) sávonként:
    • Maximum: +2,4
    • Minimum: -8.4
  • Fogadási teljesítmény (dBm) sávonként:
    • Maximum: +2,4
    • Minimum: -10.3
  • Adási és vételi hullámhossz (nm): 840-860

Méretek
  • A QSFP csatlakozómodul maximális külső méretei (Ma x Sz x Mé) 13,5 x 18,4 x 72,4 mm.
  • A Cisco QSFP csatlakozómodulok tömege általában 100 gramm vagy kevesebb.

Környezeti feltételek
  • Működési hőmérséklet-tartomány: Kereskedelmi hőmérséklet-tartomány: 0-70°C (32-158°F)
  • Tárolási hőmérséklet-tartomány: -40 és 85°C között (-40 és 185°F között)

Platform támogatás
A Cisco QSFP-100G-SR4-S a Cisco berendezések széles skáláján támogatott.
  • Cisco NCS-5501
  • Cisco ONS szállítási platform NCS-1002-K9
  • Cisco Nexus N9K-C92160YC-X
  • Cisco Nexus 9000 Series (fix 9200) N9K-C92160YC-X
  • Cisco Nexus 9000 Series (Moduláris 9500) N9K-X9432C-S
  • Cisco Nexus 9300-EX Series 93180YC-EX
  • Cisco Nexus 3000 Series N3K-C3232C
  • Cisco Catalyst C9500-24Y4C

 

Ez a(z) QSFP-100G-SR4-S 100%-ban eredeti Cisco termék. Nem lesz kompatibilitási probléma a(z) Cisco eszközeivel. A Cisco QSFP-100G-SR4-S 100GBASE-SR4 QSFP adó-vevő, MPO-12, 100m OM4 MMF felett pedig gyári új, eredeti csomagolásban. Vásárolja meg most, és élvezze a kockázatmentes vásárlást a GenuineModules.com gyors, világméretű kiszállításával.

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon