Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

80 m (262,4 láb) 9/125 OS2 LC–SC egymódusú szimplex száloptikai patch kábel

  • Gyártó: Cablexa
  • Alkatrészszám: OS2-LC-SC-S80M
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft9,216

80 m (262,4 láb) 9/125 OS2 LC–SC egymódusú szimplex száloptikai patch kábel

80 m (262,4 láb) 9/125 OS2 LC–SC egymódusú szimplex száloptikai patch kábel

A 9/125 μm-es OS2 egymódusú, hajlításra érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez hatékonyabbá teszi az optikai kábelek telepítését és karbantartását. Több helyet takaríthat meg a nagy sűrűségű kábelezéshez adatközpontokban, vállalati hálózatokban, telekommunikációs helyiségekben, szerverfarmokban, felhőalapú tárolóhálózatokban és minden olyan helyen, ahol optikai kábelekre van szükség.

Ez a száloptikai kábel ideális 1G/10G/25G/40G/100G/400G Ethernet-kapcsolatok csatlakoztatására. 1310 nm-en akár 10 km-re, 1550 nm-en pedig 40 km-re képes adatokat szállítani.

Műszaki adatok

  • Fiber Mode: OS2 9/125μm
  • 1. csatlakozó: (1) Simplex LC dugó
  • 2. csatlakozó: (1) Simplex SC dugó
  • Kábel hossza: 80 m (262,4 láb)
  • Szálak száma: Simplex
  • Beillesztési veszteség: ≤0,3 dB
  • Visszatérési veszteség: ≥50 dB
  • Hajlítási sugár: 50 mm
  • Kábel átmérő: 2,0 mm
  • Kábelköpeny: PVC
  • Üzemi hőmérséklet: -20~70°C
  • Tárolási hőmérséklet: -40~80°C

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon