Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

Multimódusú OM3 MPO-MPO fővezeték, 12 szálas, anya, B típusú, LSZH, 20 m (65,6 láb)

  • Gyártó: Cablexa
  • Alkatrészszám: OM3-MPO12-20M
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft18,000

Multimódusú OM3 MPO-MPO fővezeték, 12 szálas, anya, B típusú, LSZH, 20 m (65,6 láb)

Multimódusú OM3 MPO-MPO fővezeték, 12 szálas, anya, B típusú, LSZH, 20 m (65,6 láb)

Ez az OM3 MPO trönk kábel egy gyárilag előre csatlakozó 12 szálas multimódusú MPO patch kábel korlátozott helyű kábelezéshez. Nagy teljesítményű OM3 MPO-12 csatlakozóaljzattal és optikai kábellel rendelkezik az optimális funkcionalitás és megbízhatóság érdekében. Az MPO-12 csatlakozó nagyjából akkora, mint egy SC csatlakozó, de akár 12-szeres sűrűséget is biztosíthat, ezáltal jelentős hely- és költségmegtakarítást biztosít. Ezenkívül egyenletes felhasználói minőséget, sokkal gyorsabb telepítést és egyszerűbb kábelkezelést kínál.

Az OM3 MPO trönk kábel alkalmas nagy sűrűségű adatközpontokhoz és üvegszálas hálózatokhoz. Támogatja az MPO-8 üvegszálas rendszereket is a jobban skálázható hálózatépítés érdekében. A Method B (Crossover) polaritással épített MPO-kábel ideális 8 szálas párhuzamos többmódusú optikai adó-vevő alkalmazásokhoz is, mint például a 40G QSFP+ SR4, eSR4 és 100G QSFP28 SR4 kapcsolatok.

Jellemzők

  • A gyárilag lezárt változat egyenletes minőséget, nagy teljesítményt és csökkentett telepítési időt biztosít
  • 100%-ban alacsony behelyezési veszteségre és nagy visszatérési veszteségre tesztelve
  • Kiváló minőségű OM3 MPO csatlakozók, melyeket a 3D interferométer garantál
  • B típusú polaritás 40G/100G QSFP28 SR4 csatlakozáshoz
  • 0,6 dB standard és 0,35 dB elit alacsony veszteséget biztosít az ügyfelek választása szerint
  • Megfelel az IEC 61754-7, TIA/EIA 604-5, Telcordia GR-1435-CORE és RoHS szabványoknak

Műszaki adatok

  • Fiber Mode: 50/125µm Multimode OM3
  • Rostszám: 12 rost
  • Csatlakozó típusa: MPO-aljzat – MPO-aljzat (tű nélküli)
  • Polírozás típusa: UPC - UPC
  • Polaritás: B típusú (crossover)
  • Kábel hossza: 20 m
  • Kábel átmérő: 3,0 mm
  • Minimális hajlítási sugár: 10 mm
  • Beillesztési veszteség: ≤0,6 dB (0,4 dB típus)
  • Visszatérési veszteség: ≥20 dB
  • Kábelköpeny: LSZH
  • Szakítószilárdság: Hosszú távú: 80N, Rövid távú: 160N
  • Üzemi hőmérséklet: -20°C és 70°C között
  • Tárolási hőmérséklet: -40°C és 85°C között

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon