Ft HUF
Hu Hu
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Hi
  • A kosár üres!

10 m (32,8 láb) 50/125 OM2 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábel

  • Gyártó: Cablexa
  • Alkatrészszám: OM2-LC-LC-D10M
  • Feltétel: Gyári új lezárás
  • Elérhetőség: Raktáron
  • Szállítások: Általában 2 munkanapon belül
  • Garancia: 3 év

Ft4,896

10 m (32,8 láb) 50/125 OM2 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábel

10 m (32,8 láb) 50/125 OM2 LC-LC UPC duplex multimódusú száloptikai patch kábel

Az 50/125 μm-es OM2 többmódusú hajlítási érzéketlen száloptikai kábel kevésbé csillapítja hajlításkor vagy csavaráskor a hagyományos optikai kábelekhez képest, és ez hatékonyabbá teszi az optikai kábelek telepítését és karbantartását. Több helyet takaríthat meg a nagy sűrűségű kábelezéshez adatközpontokban, vállalati hálózatokban, telekommunikációs helyiségekben, szerverfarmokban, felhőalapú tárolóhálózatokban és minden olyan helyen, ahol optikai kábelekre van szükség.

Ez az 50/125 OM2 multimódusú optikai kábel ideális 1000BASE-SX, SFP adó-vevők stb. csatlakoztatására gigabites Ethernet és üvegszálas csatornás alkalmazásokhoz.

Műszaki adatok

  • Szálas mód: OM2 50/125μm
  • Szálak száma: Duplex
  • 1. csatlakozó: (1) Duplex LC dugó
  • 2. csatlakozó: (1) Duplex LC dugó
  • Kábel hossza: 10 m (32,8 láb)
  • Beillesztési veszteség: ≤0,3 dB
  • Visszatérési veszteség: ≥30 dB
  • Hullámhossz: 850/1300nm
  • Csillapítás 850 nm-en: 3,0 dB/km
  • Csillapítás 1300 nm-en: 1,0 dB/km
  • A kabát anyaga: PVC (polivinil-klorid)
  • Kábel átmérő: 2,0 mm
  • Szín: narancs
  • Üzemi hőmérséklet: -20~70°C

Nincs visszajelzés, legyélt te az első.

Visszajelzés írás
Megjegyzés: HTML nincs lefordítva!
    Rossz           Jó

Nincs GYIK ehhez a termékhez.

Tegyen fel kérdést
Kérdés feltevéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon